Vodafone Yılbaşı 100 GB Bedava İnternet

Vodafone yeni yıl kampanyası ile birlikte 100 GB bedava internet veriyor. Sizlerde bu şanslı kullanıcılar içerisindeyseniz yılbaşı hediyesi 2024 yılında hediye internet olacak. Sadece tek bir kişi değil tüm Vodafone Faturalı veya Faturasız kullanıcılar için geçerli olan bu paket ile birlikte sizlerde bol bol internet kazanacaksınız.

En az 10 GB bedava internet kazanacağınız Vodafone Çark Yılbaşı Kampanyası ile sizlerde sürekli Vodafone bedava internet 2024 paketlerinden kazanmaya hazır olun. Bu kampanyadan yararlanmak isteyen kullanıcılar aşağıdaki adımları takip ederek hediye internet sahibi olacaklar. Bu işlem için kampanya detayları ve nasıl yapılır gelin hep birlikte inceleyelim.

Vodafone Yılbaşı Hediyesi 100 GB İnternet

vodafone 100 gb internet

Vodafone yılbaşı hediyesi ile birlikte 100 GB bedava internet paketi kazanmak istemez misiniz? Bu işlem ile birlikte sizlerde 1 yıl boyunca geçerli şanslı kişilerden bir tanesi olabilir ve 2024 yılı boyunca doyasıya internet sahibi olabilirsiniz. Hediye Çarkı ile birlikte yapılan bu işlemde en az 10 GB internet olmakla birlikte en fazla 100 GB internet paketi kazanabiliyorsunuz.

2024 Yılbaşı Kampanyasına Nasıl Katılırım?

Yılbaşı hediyesi 2024 kampanyasına katılmak isteyen kullanıcılar telefonlarına Vodafone Yanımda uygulamasını yüklemeleri gerekmektedir. Son sürüm yükleme yapan kullanıcılar daha sonra şifre sistemi ile hesaplarına giriş yapmalılar. Daha sonra menü üzerinden Avantajlar bölümüne giriş yapın, çıkan sayfa üzerinden Fırsatlar Dünyası alanına girin. Bu bölümde sağ üstte yer alan Çark simgesine tıklamanız yeterli olacaktır.

Hediye Çarkına gelen kullanıcılar çarkta sadece Bedava İnternet Paketlerini görecekler. Buradan sizlerde çarkı çevirmeniz dahilinde kazanacak olduğunuz hediye internet paketini öğrenebilir ve gelen mesaj ile detaylarına sahip olabilirsiniz.

Vodafone çark ile birlikte 100 GB internet kazanmak isteyen kullanıcılar ise kampanya detaylarını daha fazla incelemeleri için aşağıdaki detayları göz önünde bulundurmaları gerekmektedir.

Yılbaşı Hediyesi Kampanya Detayları

Vodafone 2024 Yılbaşı Kampanyasından yararlanmak isteyen kullanıcılar aşağıdaki detayları bilmelidir.

  • Yılbaşı kampanyası 21 Aralık başlangıç tarihi ile birlikte 24 Ocak 2024 tarihine kadar geçerli olacaktır.
  • Kampanyadan tüm Vodafone Faturalı ve Faturasız kullanıcılar yararlanabilirler.
  • Bu kampanyaya kullanıcılar her hafta yeniden katılarak bedava internet kazanabilirler.
  • Kampanyada çıkan internet paketleri rastgele sunulmuş olup en az 10 GB bulunmaktadır.
  • Hediye Çarkında Vodafone değişiklik uygulayabilme hakkı saklıdır.
  • Rastgele gelen 1000 kişiye toplamda 1 yıl geçerli olan 100 GB bedava internet verilmektedir.
  • Faturalı kullanıcılar 4.5G açarak, kişisel veri işleme izni vermesi gerekmektedir.
  • Faturasız kullanıcılar ise son 28 gün içerisinde hattına yükleme yapması gerekmektedir.
  • Hediye internet devri yapılmamaktadır.
  • Sadece yurt içinde geçerli internet paketi bulunmaktadır.

2024 Yılbaşı Paketi Kalan Miktarı Sorgulama

Yılbaşı kampanyasına katılan kullanıcılar kalan internet miktarını öğrenmek için INTERNETSORGU yazarak bu mesajı 7000 numarasına göndermeleri yeterli olacaktır.

Kampanya İptali Nasıl Yapılır?

Kampanyayı iptal etmek isteyen kullanıcılar Vodafone Müşteri Hizmetlerini arayarak paket iptali için iletişime geçebilirler. Müşteri hizmetlerini aramak için 542 numarasını çevirmeniz yeterli olacaktır.

Vodafone bedava internet 2024 paketleri ile birlikte hediye internet kazanmak için yorum bırakan şanslı kişiler arasında olabilirsin. Hemen yorumunu bırak ve hediye internet kazanma şansını arttır.

Uyarı: Burada yer alan tüm kampanyalar 2023 / 2024 yılı için geçerli olmayabilir.
Oluşabilecek tüm sorumluluklar kullanıcıya aittir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir