Vodafone Yükle Kazan Kampanyası 2022

Vodafone yükledikçe kazandıran kampanyası yükle kazan ile sizde telefonunuza TL yükleyin ve kazandıkça kazanın, ücretsiz hediye 2022 fırsatlarını kaçırmayın. Vodafone yükle kazan bedava internet kazanmak içinde bire bir. İster dakika ister sms isterseniz de internete para ödemeden sahip olmak ister misiniz? İsteriz cevaplarını duyabiliyoruz, o halde sizde Vodafone yükle kazan ile bunlara sahip olun, nasıl mı? İşte şöyle…

Vodafone Yükle Kazan 2022

Vodafone yükle kazan çok eski bir hizmettir, 2022 yılında da devam eden bu hizmet sayesinde insanlar telefonlarına paket yapabilmek amacıyla yüklemiş oldukları Türk Lirası sayesinde hediye kampanyalar kazanabilmekteler, bu kampanyalar içerisinde bedava internetten tutun çeşitli olarak hediyeler yer almaktadır, peki ben yükle kazan işlemi sayesinde bu kampanyalardan nasıl yararlanacağım bilmiyorum diyorsanız şimdi sizlere vodafone yükle kazan detaylarını paylaşmak istiyoruz. * Kampanya güncellenmiş olabilir 2022 için kontrol ediniz.

Vodafone Yükle Kazan Kampanyası

Vodafone yükle kazan kampanyasından yararlanmak istiyorsanız öncelikle telefonunuza tl yüklemesi yapmalısınız zaten yükleme yaptıktan sonra size sms bilgilendirmesi ile alakalı Yükle Kazan kampanyalı sms gelecektir, eğer sms gelmemiş ise siz kampanyalar için gelen smsleri kapatmış olabilirsiniz ve bu yüzden size gelmemiş olabilir.

Vodafone Yükle Kazan

Yükleme sonrası gelen bu SMS’te sizi o anki güncel kampanya olarak yükle kazan 2022 detayları çıkacaktır, mesela kampanyalardan bir tanesinde 35 TL yüklemeye karşılık 5 gün geçerli olacak şekilde 1 GB bedava internet kazandırıyor, kampanyalar bu denli çeşitli olarak karşımıza çıkmakta.

Bedava İnternet Paketleri

Ayrıca yükle kazan kampanyasında normal olarak yükleme yapmadan dahi kampanyalar oluşmakta,  akşam 6 ve sabah 6 olmak üzere günlük 1 GB internet ise 2tl olarak indirimli karşımıza çıkmakta. Bu kampanyadan yararlanmak için ise gelen mesaja büyük harfle INTERNET yazmanız yeterli oluyor, 2 TL ile bir gününüzü rahat geçirebileceğiniz 1gb internetin sahibi olabilirsiniz.

Sizlerde Vodafone yükle kazan sayesinde hattınıza yükleyerek olduğunuz liraları keyifli kampanyalar ile süsleyin. Vodafone yükle kazan servisi 2022 yılında da çeşitli kampanyalar ile karşımıza çıkacak gibi duruyor, bizlerde bekliyoruz bakalım.

Ayrıca sadece Vodafone yükle kazan kampanyası değil buna dahil olarak harca kazan kampanyasını da incelemek isterseniz sizi Vodafone Harca Kazan Kampanyası 2022 isimli yazımızı incelemeye davet ediyoruz, bu sayede yüklemiş olduğunuz ücretleri harcarken’de kazandıran kampanya tam size göre!

Uyarı: Buradaki tüm kampanyalar 2022 yılı için geçerli olmayabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu