Fatih Okul internet Şifresi 2024

Fatih wifi internet şifresi 2024 yılında nedir, ne oldu diye soran öğrencilere yönelik bizlere bu şifreleri sıraladık ve onlara bedava internet ağına girmeleri için katkı sağlamayı amaçladık. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yer alan Fatih okul internet ağı ile okullara internet verildi ancak bu internet ağlarının şifrelenmesi ile öğrenciler wifi hizmetinden yararlanamadı. Bizlerde öğrencilerimiz için bu internet ağı şifrelerini paylaşarak onlara bir müjde vermek istiyoruz.

Fatih okul internet şifresi için öğretmen bilgisayarını kurcalamadan bu işi halletmek isteyen öğrencilere özel veriler burada yer alıyor ve bu sayede fatih internet şifresi 2024 yılında ne olmuş öğrenebiliyorsunuz.

Fatih Wifi Şifreleri 2024

Fatih wifi ağı şifresi daha önceki yıllarda ücretsiz olan okullar vardı ancak 2024 yılı itibariyle çoğu okulda şifre ile karşılaşılmakta ve bu şifreleri herkes bilmiyor, bu ağlara özel yapılan şifreleri sizlerle paylaşıyoruz ve ağa girmek için sizlerde güncel fatih wifi şifrelerini kullanıyorsunuz. Ancak bu işlemin nasıl yapıldığını bilmiyorsanız fatih wifi ağına nasıl bağlanırım sorusunun cevabını da aşağıdan öğrenebilirsiniz.

Fatih Okul Wifi internet Şifreleri & Güncel 2024

 • verdijm@n1453
 • F@M2015i#Eb23TC
 • Fatih.1234
 • T1F0@7T1IH1Y4E5G3IMTEEBKC!0+R%U^9M£C
 • {1!ASR$UAN*BG#AUC\RAL]YUI&9}
 • !1qaz2WSX3edc4RFV%56
 • f1@2t34ih5
 • 34i3s0t00

Fatih Wifi Ağı 2024 Nasıl Bağlanılır?

Fatih wifi ağına nasıl bağlanılacağını bilmeyen öğrenciler için yukarıdaki fatih wifi 2024 şifrelerini not alarak bunlar üzerinden bağlantının nasıl yapılacağını göstereceğiz.

 • İlk olarak wifi ağına bağlanabilmek için kullanıcıların MEB sertifikalarını telefonlarına indirmeleri gerekmektedir, bu olmazsa ağa bağlanma işlemi gerçekleşemez, bunu nasıl indirileceğini bilmeyen kullanıcılar buraya tıklayarak indirme işlemini çıkan adresten gerçekleştirebilirler.
 • Bu işlemi gerçekleştirdikten sonra telefonunuzdan Wifiyi aktifleştirerek Fatih Wifi ağını bulun ve bu ağa bağlanmak için yukarıda yer alan şifreleri tek tek denemeye başlayın. Şifrelerden bir tanesi doğru olacaktır ancak bu şifreleri denerken büyük küçük harflere ve rakamlar ile noktalama işaretlerine dikkat etmenizde yarar var.
 • Bu işlem sonrası ağa bağlanma işlemi gerçekleştirilecektir ancak sosyal medya ağlarına / uygulamalarına girmek isteyen kullanıcılar bunun için VPN kullanmaları gerekmektedir, çünkü bu ağ üzerinden sosyal ağlar engellenmiş durumdadır. (2024 En Hızlı DNS Adreslerini buradan öğrenebilirsiniz.)

Fatih Wifi Ağı IP Adresi Alınıyor Sorunu

Fatih wifi ağı şifresini öğrendikten sonra bağlanmaya çalıştığınızda “IP Adresi Alınıyor” sorunu ile karşılaşmış iseniz bu durumda ilk olarak telefonunuzu yeniden başlatarak ağa bağlanmayı deneyebilirsiniz. Sorununuz hala devam ediyorsa bu durumda VPN kullanımınız varsa o ağı / uygulamayı kapatarak tekrardan deneyin, bu sorununuzu çözecektir ama sorunu hala devam eden kullanıcılar ise Ağdan çıkarak başka bir ağa bağlanıp tekrardan o ağa bağlanmayı deneyebilirler.

Fatih Wifi şifresi 2024 hakkında ve bağlanma soruları hakkında sorunlarınız veya söylemek istedikleriniz varsa yorum kısmından iletebilirsiniz.

Uyarı: Burada yer alan tüm kampanyalar 2023 / 2024 yılı için geçerli olmayabilir.
Oluşabilecek tüm sorumluluklar kullanıcıya aittir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir