Vodafone 10 Kasım Bedava Dakika / Sms

Vodafone 10 Kasım günü bu önemli tarihte bedava dakika ve sms gönderimi sağlıyor. 10 Kasım Atamızı Sayı ve Özlemle Anıyoruz. Vodafone’nun yapmış olduğu bedava internet kampanyasından sonra yeni bir 10 Kasım kampanyası olan bedava dakika ya da bedava sms kazanma şansını yakalamak için yapmanız gerekenleri anlayacağız.

Vodafone 10 Kasım

Vodafone 10 Kasım kampanyalarında ilk olarak bedava internet alma şansını sizlere göstermiştik, ayrıca bu kampanyayı görmemiş iseniz; Vodafone 10 Kasım Bedava internet linkine tıklayarak 10 kasım bedava internetinizi alabilirsiniz. Şimdi ki kampanya’da ise internet dışında birde ücretsiz olarak 10 kasım günü birliktelik için bedava dakika ve bedava sms kazanmak istiyor musunuz sorularına takibi evet cevabını aldığımız doğrudur. Şimdi gelin 10 kasımda bedava dakika ve sms nasıl alınır gösterelim.

Vodafone 10 Kasım Bedava Dakika / Sms

Vodafone 10 kasım günü bedava dakika ya da sms hediyelerinden bir tanesini kazanmak istiyorsanız öncelikle telefonunuzun google play ya da apple store mağzalarından bir tanesini açmalısınız ve arama bölümüne “Vodafone Yanımda” yazarak yanımda uygulamasını indirmeniz gerekmektedir. Yanımda uygulmasını indirdikten sonra ise telefon numaranızı ve şifrenizi isteyecektir o bölümü uygun olarak dondurduktan sonra yanımda uygulamasının sağ üst köşesinde bulunan menü işaretine tıklayarak “Bana Ne Var?” bölümüne giriş yapın. Bu alanda 10 kasıma özel bedava dakika ve sms bulabilirsiniz.

Vodafone Bana Ne Var

Unutmayın bu kampanya tüm kullanıcılar için geçerli değildir, bu nedenden dolayı size özel 10 kasım hediyesi bulunmayabilir, eğer hediyeniz yoksa üzülmeyin daha fazla vodafone bedava internet kampanyalarına göz atarak yeni hediyeler bulabilirsiniz, mesela Vodafone Yükle Kazan Kampanyası 2018 yazımızda yükleyerek kazanabileceğiniz kampanyayı inceleyebilirsiniz.

Yorum Yap

Lütfen yorum giriniz.
Lütfen isminizi girin.