Vodafone 13 Şubat Yalın Konseri 1 TL

Vodafone ile birlikte 13 Şubat günü Yalın konseri kampanya sayesinde Vodafone kullanıcıları 1 TL’ye Yalın’ı dinleye biliyorlar. Vodafone’un başlatmış olduğu Sevgililer Günü’ne özel Vodafone Stüdyo ile birlikte canlı yayın konu olan Yalın 13 Şubat gecesinde saat 20:30’da karşımıza geçiyor. 14 Şubat Sevgililer Günü olması itibariyle Vodafone’un başlatmış olduğumu kampanyanın 14 Şubat’ı giriş Rüzgar ettirmesi için yapılmış bir durumdur. sizden 14 Şubat bedava internet kampanyalarımızı sunmuştuk eğer incelemede iseniz şuradaki yazınız sayesinde Vodafone 14 Şubat bedava internet nasıl yapılır öğrenebilirsiniz: Vodafone Sevgililer Günü Bedava internet

Sevginizle aşkınız daim olsun sloganı ile çıkan Vodafone fırsatında Yalın 13 Şubat günü sevgilisi ve kendisine özel sürprizler ile Sevgililer Günü’nde çıkacak single freezonestudyo.com konserinde olacak. Ayrıca bu site üzerinden Vodafone’lulara bilet sadece 1 TL’dir. Ama ben Vodafone abonesi değilim diyorsanız yine üzülmeyin çünkü yarın konserini farklı operatörlerde ki kullanıcılardan niye biliyor ancak fiyat bu sefer 2 TL oluyor.

Vodafone Yalın Konserine Nasıl Katılırım?

13 Şubat gününde Vodafone Yalın konserine başvuru yapmak için şuraya tıklayın (Pasif). Karşınıza çıkacak olan Pencereden telefon numaranızı ve orada yer alan güvenlik kodunu girdikten sonra katılım koşullarını daha okudum ve kabul edin. Daha sonrasında giriş yap butonuna tıklayın ve kayıt için gerekli bilgileri doldurun.

Vodafone Stüdyo Yalın Konseri

Gerekli bilgiler öncesinde SMS kontrolü sizden isteyecek ve bu onaylama işlemi sonrasında ödeme yapma aşaması ve tekrar ona yaşaması ile birlikte katılımınız gerçekleşecektir. Vodafone stüdyonun başlatmış olduğu Bu kampanyada Vodafone abonelerine özel konser %50 indirimli ve 1 TL  fiyata sahip olarak karşımıza geliyor Ancak Vodafone abonesi değilseniz yine Freezone stüdyo üzerinden yapacağınız kayıt işlemi bu sefer 1 TL değil de 2 TL olarak sağlanmaktadır.

Vodafone Stüdyo Konserleri

Vodafone Stüdyo ile birlikte yapılan anlaşmalar sonrasında Vodafone’lulara özel uygun fiyatlı konserler yapılması planlanan bir hizmet olmasından dolayı artık online olarak internet üzerinden ünlülerin konserlerini izleyebileceğiz. Bu sayede hem konseri kaydedebiliyor hem de net bir şekilde ses kalitesini duyabiliyoruz. Vodafone stüdyo ile birlikte sadece Vodafone aboneleri değil diğer operatör aboneleri de yararlanabilmesi hoş bir fırsat haline geliyor. 13 Şubat Yalın konseri hakkında kafanıza takılan soru işareti veya kayıt ile ilgili bir sorununuz var ise bize yorum bölümünden bildirebilirsiniz.

Uyarı: Burada yer alan tüm kampanyalar 2023 / 2024 yılı için geçerli olmayabilir.
Oluşabilecek tüm sorumluluklar kullanıcıya aittir.

Yorumlar

  1. Selin Cani dedi ki:

    Vodafone bedava internet sonrası birde bu konser keyfini yaşadım. 1 TL bedava konser oldu resmen teşekkürler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir