Vodafone 29 Şubat 1 GB Bedava internet

Vodafone bedava internet kampanyalarından bir tanesi ile daha karşı karşıyayız. Vodafone 29 Şubatta doğanlar için yapmış olduğu kampanya sayesinde 1 GB bedava internet hediyesi veriyor. 29 Şubatta doğmuş iseniz ve Vodafone Freezone abonesi sizseniz bedava internet kazanma şansınız çok yüksek. Şubat ayının 28 çekmesi ile birlikte 29 Şubatta doğan kişilere sürpriz yapmak isteyen Vodafone, bu sayede yılında doğum gününü kutlayamayan veya kendi günlerinde doğum gününü kutlayamayan abone özel 1 GB bedava interneti ücretsiz olarak sizlere hediye ediyor.

Vodafone bedava internet 2023 fırsatlarından bir yenisi olan Vodafone Freezone 29 Şubat 1 GB bedava internet paketini nasıl yapıldığını gelin sizlere aşağıdan gösterelim ve 1 GB hattınıza ücretsiz olarak yüklensin.

Vodafone Freezone 29 Şubat 1 GB Bedava internet

Vodafone Freezone abonesi olanlara 29 Şubat doğum günü hediyesi olarak 1 GB bedava internet hediye ediyor. Bunun için yapmanız gereken işlem şuraya tıklayarak arşınıza çıkacak olan İnstagram gönderisinde 29 Şubat’ta doğan arkadaşınızı etiketleyerek veya kendiniz 29 Şubat’ta doğmuş iseniz gönderi altına yorum yaparak 1 GB bedava internet kazanma şansını yakalıyorsunuz. Vodafone bu kampanyasında başka herhangi bir katılım şartı gösterilmeyerek sadece Instagram üzerinden yorum yaparak 1 GB bedava internet kazanabiliyorsunuz. Vodafone Freezone 1 GB bedava internet kazanmak işte bu kadar basit!

Vodafone 29 Şubat 1 GB internet

Vodafone 29 Şubat’a özel yapmış olduğu bu kampanyadan Sadece Vodafone Freezone aboneleri yararlanmaktadır, Şubat ayının 4 yılda bir 29 çektiği özel günlerde Vodafone‘un da böyle bir kampanya sunulması gerçekten hoş bir hal alıyor. Ayrıca Vodafone sadece 29 Şubat özel güne ait bedava internet dışında diğer özel günlerde de bedava internet vermeye sürekli olarak özen gösteriyor.

Vodafone bedava internet kampanyaları daha fazlasını görmek isterseniz şurada yer alan Vodafone İnternet Avcıları 4 GB Bedava internet başlıklı makalemizi inceleyerek Vodafone internet avcıları oyunu ile hem oyun oynayın hem de 4 GB bedava internet kazanın.

Uyarı: Burada yer alan tüm kampanyalar 2023 / 2024 yılı için geçerli olmayabilir.
Oluşabilecek tüm sorumluluklar kullanıcıya aittir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir