Vodafone Altın Kulüp 4 GB Bedava internet

Vodafone bedava internet 2023 kampanyasından Mart tarihi itibariyle çıkan Vodafone altın kulüp ile birlikte 4 GB bedava internet kazanabiliyorsunuz. Vodafone’un başlatmış olduğu bu kampanya sayesinde kadınlarımız her şeyin üstesinden gelir amacıyla çıkarmış olduğu tarifeler sayesinde 4 GB bedava internet hediye ediyor. Sizlerde Vodafone altın kulüp kampanyasına katılarak 4 GB bedava internet kazanabilirsiniz, Vodafone bedava internet 2023 nasıl kazanılır bilmiyorsanız aşağıdaki adımları takip ederek Vodafone kampanyasına katılabilir ve hediye internetinizi alabilirsiniz.

Vodafone Altın Kulüp Bedava internet Paketi

Vodafone Altın Kulüp

Vodafone altın kulüp kampanyası kadınlarımızın yükünü azaltır sloganıyla çıkarmış oldu tarifeler ile 4 GB bedava internet kazanabiliyor ayrıca birbirinden farklı onlarca markadan indirim alabiliyorsunuz, ve bu indirimleri kullanarak daha ucuz alışveriş yapabilirsiniz. Vodafone altın kulübe nasıl katılınır bilmiyorsanız şu işlemleri takip etmeniz gerekmektedir;

Eğer Hattınız Vodafone ise Vodafone altın kulübe katılmak için yapmanız gereken tek işlem “ALTINKULUP” mesajını 7000’e göndermeniz yeterli olacaktır.

Ancak hattını Vodafone değilse yapmamız gereken herhangi bir Vodafone bayisine giderek Vodafone’lu olmanız gerekmektedir, Vodafone olduktan sonra altın kulüp katılım işlemi için yukarıdaki e SMS göndermeniz yeterli olacaktır.

Vodafone altın kulüp kapsamı sadece kadınlarımız için geçerlidir ancak hattınıza bağlı olarak Sizlerde altın kulüp üyesi olabilirsiniz, bunun için yapmanız gereken işlem SMS atarak hattınızın onay sürecine girmesine bekleyebilirsiniz. Vodafone altın kulüp ile birlikte kadınlarımıza birbirinden farklı uygulama da beraberinde getiriyor. Örnek vermek gerekirse Vodafone hamileyim ve SMS ile gelecek mesajda hamilelik hakkında ipuçlarını öğrenebilirsiniz. Bunun ile birlikte daha fazla bilgi servisi ve uygulamada mevcut, detayları Vodafone’un resmi sitesinden bulabilirsiniz.

Altın Kulüp  4 GB Bedava internet Kampanyası

Vodafone Altın Kulüp Hediyeleri

Vodafone altın kulübe katıldıktan sonra hattınıza 4 GB bedava internet yüklenecektir, ancak hattıma 4 GB bedava internet yüklenmedi ne yapacağım gibi sorular geldiğinden dolayı sizlere bedava internetini detaylarını söylemek istiyoruz.

Vodafone altın kulüp 4 GB bedava internet hediyesi 19 Mart ile 19 Nisan arasında altın kulübe katılmış olan kullanıcılara verilmektedir, herhangi bir altın kulüp tarifesi faturalı veya faturasız abonelere bedava internet 19 Nisan’dan sonra yüklenecektir. Bu yüzden hattınıza 4 GB bedava internet hemen kayıt olunca gelmiyor ve 19 Nisan’dan sonra gelecektir. hattınızı yüklenecek bedava internet bir gün geçerli olacaktır.

Başlatılan bu kampanya lansmana özel olduğundan dolayı 4 GB bedava internet hediyesi 19 Nisan’dan sonra katılan altın kulüp üyelerine verilmemektedir, ancak Vodafone kampanya haklarımı saklı tuttuğundan dolayı bu tarifede değişiklik gösterebilir.

Vodafone Altın Kulüp Bedava internet İptali

Vodafone altın kulüp hediye interneti iptal etmek için müşteri temsilcisi ile görüşebilirsiniz, ancak kullanmadığınız bedava internet zaten hattınızdan silinecek ve sizden bu nedenden dolayı hiçbir ücret istenmeyecektir, bedava internet iptali gerçekleştirmenize gerek yoktur.

Ayrıca arkadaşlarımızın belirttiği üzere “IPTAL ALTIN KULUP” yazarak “7000” numarasına gönderin, iptal işlemi için.

Vodafone altın kulüp hediyelerinden yararlanamadınız diye üzülüyorsanız durun! Çünkü sizlere farklı bir Vodafone bedava internet kampanyasından bahsetmek istiyoruz; Vodafone Evde 4 GB Bedava internet paketi ile ücretsiz internetin sahibi olabilirsiniz.

Uyarı: Burada yer alan tüm kampanyalar 2023 / 2024 yılı için geçerli olmayabilir.
Oluşabilecek tüm sorumluluklar kullanıcıya aittir.

Yorumlar

 1. salih dedi ki:

  vodafonlular icin bedava internet nasil kazanilir bilen varsa soyleyebilirmi lutfen

 2. Aras dedi ki:

  Ben 15 dk oldu üye olalı ama bana hala internet gelmedi nedendir?

 3. Melisa dedi ki:

  IPTAL ALTIN KULUP yazın 7000e gönderin ben öyle yaptım

 4. ÜMRAN KARAKÖSE dedi ki:

  ALTIN KULUPTEN ÇIKMAK İSTİYORUM.

 5. muzos dedi ki:

  bende iptal etmek istiyorum IPTAL SIR YAZ 7070 e gönder diyor ama olmuyor,

 6. Kader dedi ki:

  Altın kulüpten çıkmak istyorm ne yapmalıyım

 7. EMEL dedi ki:

  Bu verdiniz paket bedava değil 5TL alıyor ben bunu iptal etmek istiyorum

  1. Merhaba Emel hanım, kampanya şartları değişmiş olabilir bu yüzden iptali için Vodafone Müşteri Hizmetleri ile görüşmenizi tavsiye ederiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir