Vodafone Evde 4 GB Bedava internet

Vodafone evde 4 GB bedava internet ile birlikte evde internetiniz kesildiğinde bedava kazanabileceğiniz internet hattınızı yükleniyor. Vodafone’un başlatmış olduğu kampanya ile birlikte 2022 yılında ev internetiniz Vodafone ise herhangi bir durumda elektriğin kesilmesi veya farklı bir şekilde internetin gitmesin de kazanabileceğiniz 4 GB bedava internet sayesinde telefonunuza u İnterneti geçirebiliyor ve internet keyfinize kaldığınız yerden devam edebiliyorsunuz.

Vodafone 4 GB Bedava İnternet Paketi

Vodafone 4 bedava internet alabilmek için ilk olarak yapmamız gereken işlem herhangi bir Vodafone ev internet paketlerinden birine geçiş yapmak ve evde kullandığımız internetin Vodafone olmasını sağlamak. Eğer evdeki internetiniz zaten Vodafone ise bu durumda yapmanız gereken Vodafone yanımda uygulamasını açarak evdeki internetinizi 4 GB bedava olmak üzere herhangi bir kota aşımından düşmemek koşuluyla alabilirsiniz. Ancak Vodafone’un vermiş olduğu 4 GB bedava internet paketinden ayda sadece 2 defa faydalanabilirsiniz.

Vodafone 4 GB Bedava internet Ücretsiz

Vodafone yanımda uygulamasını kullanmıyorsanız “GUNLUK 4GB” mesajını 7000 numarasına göndermeniz yeterli olacaktır. Bu mesaj gönderimi sonrasında telefonunuza 4 GB bedava internet yüklenecektir. Bu bedava interneti bir gün boyunca kullanabilirsiniz, bir sonraki gün de bu paket iptal olacaktır. 4 GB bedava internet kullansanız da ya da kullanmasanız da hattınızdan 24 saat sonra silinecektir.

Vodafone Bedava internet Paketleri

Vodafone bedava internet sayesinde kullanıcılar çıkan farklı kampanyalar ile birlikte rahat bir nefes alıyor ve istedikleri zaman bedava internet kullanarak o günü ücretsiz bir şekilde geçirebiliyorlar. 2022 Vodafone bedava internet kampanyalarından daha fazla haberdar olmak isterseniz sitemizi takip ederek veya sosyal medya hesaplarımızı takip ederek farklı paketlere ulaşabilirsiniz.

Bedava İnternet Paketleri

Vodafone evde internet paketleri konusunda ilk kez bir paylaşım yapıyoruz ancak bedava internet ile alakalı şu yazınızı inceleyerek Vodafone İnternet Avcıları 4 GB Bedava internet Vodafone mobil bedava internet fırsatlarını bulabilirsiniz.

Uyarı: Buradaki tüm kampanyalar 2021 - 2022 yılı için geçerli olmayabilir.

3 Yorum

Yorum Yap İnternet Kazan

Kazanma şansı için kaç GB internet istiyorsunuz belirtiniz.

Başa dön tuşu