Vodafone Bayram Hediyesi 2024

Vodafone bayram hediyesi olarak 2024 yılında ne verecek diye merak eden arkadaşlara ise bu makalemizde güzel bir cevap vermiş olacağız. Vodafone bedava internet kampanyalarında bayram boyunca yapmış olduğu iletişim pass ve sosyal pass hediyesinden sonra şimdide geldik Vodafone Ramazan bayramı hediyesi olarak neler vereceğine.

Vodafone Ramazan ayında diğer operatörlere göre daha küçük bir kampanya sundu ancak sosyal medyada takılan insanlar bu kampanyayı sevdiler ve yararlandılar diyebiliriz, daha önceden konuştuğumuz Vodafone Ramazan Bayramı Bedava internet kampanyasında da tıklayarak ulaşabilirsiniz, şimdi sizlere Vodafone Bayram hediyesi İletişim Pass hakkında biraz bahsedeceğiz.

Vodafone Ramazan Bayramı Hediyesi Nedir?

Vodafone Ramazan Bayramı 2024 hediyesi ne olacak merak eden kullanıcılar için kampanya açıkladı, Vodafone 2024 Bayram hediyesi olarak iletişim pass hediye edilecek, ve bu sayede internetten yemeyen sınırsız WhatsApp mesajlaşma ve Facebook mesajlaşma (Facebook Messenger) kullanımı bize veriliyor.

vodafone bayram hediyeleri

Vodafone Bayram‘da insanların güzel güzel birbirlerine mesaj atmaları için sunduğu bu paket ile güzel bir şey yapmış olabilir, ancak bu kampanyaya katılmak içinde yine şartlar bulunuyor. Daha önceki Vodafone Ramazan hediyesinde olduğu gibi şartlara ihtiyacımız var. (Faturasız Müşteriler İçin) Keşke bu kampanyalar Bayram nedeniyle hiçbir şarta başvurmadan direk ücretsiz verilse. Ancak şöyle ki bu pakete sahip olabilmek için;

 • Faturasız Müşteriler 25 TL veya üzerinde bir ücret yüklemeleri gerekiyor,
 • Faturalı Müşteriler ise hatlarında İletişim Pass tanımlı değilse bu paketten yararlanabilirler.

Vodafone Bayram Hediyesi İletişim Pass Detayları

Vodafone Ramazan özel kampanyasındaki katılım detayları ve diğer bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

 • Kampanya katılım tarihleri 13 Haziran ile 18 Haziran arasında olmaktadır.
 • Vodafone Faturalı ve Faturasız kullanıcılar yararlanabilir.
 • Paket tekrarı olmadığı için iptal edilememektedir.
 • Onay süreci gelen SMS ile başlayarak sizlere bu mesaj sonrasında 7 gün haftalık iletişim pass hediye edilir.
 • WhatsApp üzerindeki sesli görüşme ve görüntülü görüşme hizmeti pakete dahil olmamaktadır.
 • WhatsApp konum hizmeti, mesajlar, gönderilen dosyalar, fotoğraflar ve videolar paket içerisine dahildir.
 • Paket sadece yurt içinde geçerli olmaktadır.
 • Faturasız müşteriler son 30 gün içerisinde 25 TL veya üzerinde yüklemelerde kampanyadan yararlanabilirler.
 • Paket bitimi sonrasında hattınızda geçerli olan tarife üzerinden kullanıma devam edilecektir.

Vodafone Bayram Kampanyasına Nasıl Katılırım?

Vodafone Bayram kampanyasına katılmak isteyen kullanıcılar bunun için telefonlarına Vodafone Yanımda uygulamasını yüklemeleri gerekmektedir, eğer telefonlarında zaten Vodafone Yanımda uygulaması var ise bu durumda uygulama içerisinde giriş yaparak sağ üstteki menü üzerinden “Bana ne var?” bölümüne tıklayarak burada yer alan kampanyalardan parmağınızı kaydırarak ulaşıyorsunuz.

Vodafone Yanımda bölümünde bu alanda Ramazana özel haftalık HEDİYE İletişim Pass! isimli kampanyayı bularak tıklayın ve açılan bölümden “Katıl” seçeneğine tıklamanız yeterli olacaktır. Katılım sonrasında gelecek onay mesajı sonrasında paket kullanımınız başlatılacaktır. Paket kullanımı 7 gün yani 1 haftayı kapsamaktadır, daha sonra otomatik iptal olacaktır.

Vodafone Ramazan Bayramı hediyesi ile alakalı kafanıza takılan soruları bizlere aşağıdan bildirerek giderebilirsiniz, sosyal medya adreslerimiz üzerinden de anında yeni kampanyalara göz atabilirsiniz.

Uyarı: Burada yer alan tüm kampanyalar 2023 / 2024 yılı için geçerli olmayabilir.
Oluşabilecek tüm sorumluluklar kullanıcıya aittir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir