Vodafone Doldur 5 GB Nasıl Yapılır?

Vodafone doldur paketleri ile birlikte kullanıcılar bu sayede internetlerini doldurabiliyorlar. Vodafone bedava internet paketleri ile birlikte ek paket olarak yer alan doldur paketlerinden sizlerde yararlanmak istiyorsanız aşağıdaki adımları takip etmeniz yeterli olacaktır.

Vodafone bedava internet 2023 paketleri ile birlikte istediğiniz sosyal medya ağında veya WhatsApp üzerinde daha rahat bir şekilde gezine bilirsiniz. Bu sayede sizlerinde internet paketi bittiği taktirde Vodafone doldur 5gb internet alarak internetinizi tekrar doldurun ve kaldığınız yerden heyecana devam edin. Paketin nasıl yapıldığını bilmiyorsanız aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

Vodafone Doldur 5GB İnternet Paketi Nasıl Yapılır?

Vodafone doldur 5 gb paketi yapmak için ilk olarak tarifenizdeki internet paketinin 5 GB olması gerekmektedir, eğer paketiniz de farklı bir internet GB’ı mevcut ise o paketin doldur tarifesine göz atmalısınız.

Vodafone doldur tarifesi ile 4 GB pakete sahip kullanıcılar şu yazımıza bakabilirler: Vodafone Doldur 4GB Nasıl Yapılır?

Vodafone 5 GB internet paketine sahip kullanıcılar ek paket ile doldur 5 GB yapmak için birkaç işlem gerçekleştirebilirler, ancak ek kolay yöntem olarak “DOLDUR 5GB” mesajını “3636” numarasına göndermektir, bu sayede paketinizdeki interneti faturalı iseniz 20 TL / haftalık olarak doldurabilirsiniz. Eğer faturasız tarifeye sahipseniz 15 TL / ay (Bu paket aktif olmayabilir.) şeklinde doldur ek paketini alabilirsiniz.

Vodafone doldur paketlerini ayrıca Vodafone resmi sitesi üzerinden ek paketler bölümüne gelerek hemen al butonu sayesinde belirtilen ücret ve numaranız ile satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Vodafone Doldur 5GB Paket Detayları Nelerdir?

Vodafone doldur 5 GB paketini yapan kullanıcılar aşağıdaki detayları inceleyerek bu paketin şartlarını görebilirler.

  • Vodafone doldur 5gb tarifesi sadece 5 GB interneti olan kullanıcılar için geçerlidir.
  • Tarifedeki internetiniz kadar interneti geri doldurmaktadır.
  • Faturalı 1 hafta geçerlidir, faturasız ise 1 ay geçerli olmaktadır.
  • Bu ek paket tekrar etmemektedir.

Bu paket detaylarını öğrendikten sonra nasıl iptal edilir gelin birde ona bakalım.

Vodafone Doldur 5GB İptal Etme

Vodafone doldur 5gb paketi iptal etmek isteyen kullanıcılar bunun için paket birimini beklemeleri yeterli olacaktır, daha sonra otomatik olarak 2. kez doldur 5gb paketi hattınıza yüklenmemektedir, yüklendiği taktirde Vodafone müşteri hizmetlerini arayarak şikayette bulunabilirsiniz.

Vodafone bedava internet paketlerini incelemek için sitemizi gezmeyi unutmayın.

Uyarı: Burada yer alan tüm kampanyalar 2023 / 2024 yılı için geçerli olmayabilir.
Oluşabilecek tüm sorumluluklar kullanıcıya aittir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir