Vodafone Enflasyonla Mücadele Bedava internet

Vodafone enflasyonla mücadele kapsamında kampanyalar duyurmaya başladı, en çokta kullanıcıların beklediği güzel bir kampanya karşımıza çıktı. Vodafone bedava internet kampanyalarına enflasyon mücadelesi dahilinde bir program başlatarak abonelerine hediye internet dağıtmayı unutmadı. Sizlerde Vodafone abonesi iseniz bu kampanyaya katılarak Vodafone internet kazanabilir ve haftalık olarak ücretsiz kullanabilirsiniz.

Vodafone bedava internet kampanyası dahilinde 5 GB internet kazanmak isterseniz Vodafone Bedava internet Paketleri yazısını ziyaret ederek kampanyaya katılım sağlayabilirsiniz.

Vodafone Enflasyonla Mücadele Kampanyası

Vodafone aboneleri gelen mesaj sayesinde kampanyaya katılım mesajını göndererek 1 hafta geçerli olacak “Pass” hediyesi kazanıyorlar, bu sayede sevdikleri uygulamalara Vodafone bedava internet sayesinde ücretsiz olarak girebiliyorlar.

Vodafone Enflasyon Kampanyasından Kimler Yararlanabilir?

Vodafone enflasyon bedava internet kampanyasından yararlanabilmek için sadece Vodafone kullanıcısı olmanız yeterlidir, aşağıda yer alan katılım mesajını göndererek başvuru yapabilirsiniz.

Vodafone Enflasyonla Mücadele Bedava internet Paketi Nasıl Yapılır?

Vodafone aboneleri enflasyon kampanyasına katılmak için yapmaları gereken işlemler sırası ile şu şekildedir;

  • Tüm Vodafone kullanıcılarına gelen SMS mesajındaki talimatlar uygulanacaktır.
  • Eğer sizlere mesaj gelmemiş ise aşağıda yer alan sıralamaya uyunuz.
  • 5 Kasım tarihi itibari ile birlikte mesaj gönderebilirsiniz.
  • BANANEVAR yazın ve 4455 numarasına ücretsiz şekilde gönderin.
  • Mesaj gönderimi sonrasında sizlere geri bilgilendirme mesajı verilecek olup mesaj içerisinde kazandığınız haftalık pass hediyeniz yer alacaktır.
  • Haftalık pass ile birlikte “Sosyal Pass, İletişim Pass, Video Pass” gibi hediyelerden bir tanesine sahip olabilirsiniz.
  • Vodafone Pass kampanyaları ile birlikte 4 GB internet kazanmak için Vodafone Pass Bedava internet başlığına gidin ve kampanya’ya katılım sağlayın.

Vodafone Enflasyonla Mücadele Kapsamında Hediyeler Nedir?

Vodafone bedava internet kazanmak isteyen kullanıcılar Vodafone Enflasyon kampanyalarının tümünü görmek için akıllı telefonlarına “Vodafone Yanımda” uygulamasını indirerek uygulama içerisinden  sağ üst taraftaki menüye tıklayarak “Bana ne var?” bölümüne giriş yapmaları yeterli olacaktır, burada yer alan kampanyaları inceleyerek uygun fiyata internet paketi satın alabilirler veya bedava internet kazanabilirler.

Vodafone Enflasyon kampanyaları hakkında bilgileri değiştirme hakkını saklı tutmaktadır, ayrıca burada yer alan kampanyanın ne zaman sonlanacağı hakkında bir bilgi paylaşılmamıştır.

Uyarı: Burada yer alan tüm kampanyalar 2023 / 2024 yılı için geçerli olmayabilir.
Oluşabilecek tüm sorumluluklar kullanıcıya aittir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir