Vodafone Pass Bedava internet 2023

Vodafone Pass ile bedava internet kazanmanın mümkün olduğu bir yazıya daha geldik. Vodafone paketlerini bildiğiniz üzere bedava internetlere yoğunlaşarak çıkarttığını kullanıcılarda bununla birlikte Vodafone operatörü tercih etmektedirler. Vodafone Pass 2023 paketleri de bunlardan bir tanesi. Eğer Vodafone kullanıcısı iseniz Vodafone Red Pass tarifelerinden bir tanesini geçerek bedava internet kazanabilirsiniz.

Vodafone kullanıcısı değilseniz de üzülmeyin. Çünkü yine aynı şekilde Vodafone operatörüne geçiş yaparak hem Vodafone bedava internet hediyesini kazanın hem de Vodafone Red Pass paketlerinden bir tanesini seçerek Vodafone Pass bedava internet kazanma şansını yakalayın.

Vodafone Red Pass paketleri ile birlikte 55 TL den başlayan fiyatlar sayesinde 8 GB internet ile bu paketlerden bir tanesine sahip olabilirsiniz. Eğer bana 8 GB yetmez abi daha fazlasını istiyorum derseniz bunun içinde Vodafone sizi düşünerek 20 GB’lık paket Ortaya koymuş. Ancak bunun fiyatı da 109 TL olarak yer almakta.

Vodafone Pass Bedava internet Paketleri

Vodafone Pass bedava internet alma işleminin nasıl yapıldığını sizlere söylemek istiyoruz bunun için, aşağıda yer alan görselde bulunan Vodafone Red Pass paketlerinden bir tanesini seçerek katılım sağlamanız gerekiyor, Hattınız Vodafone’lu olsun veya olmasın fark etmez, tarifenizi bunlardan bir tanesini ayarladıktan sonra hattınıza 4 GB bedava internet verilecektir. Ancak bu bedava internet sadece 1 ay geçerlidir, daha sonra seçmiş olduğunuz paket üzerindeki internet kullanımınız geçerli olacaktır.

vodafone pass hediye internet

Vodafone Pass siz bize değil, biz size gelelim sloganı ile birlikte çıkarmış olduğu Vodafone Red kampanyalarından bir tanesine başvurarak hattınıza geçiş yaptığınızda ilk ay size 4 GB bedava internet vermektedir.

Vodafone Pass Paketleri Nelerdir?

Vodafone Pass paketleri 8 GB internet ile başlamaktadır, alacak olduğunuz bu paket 55 TL olmak ile birlikte 1000 dakika her yöne konuşma ve 1000 sms ile hattınızı yüklenmektedir. Bu paketi aldıktan sonra yanında iletişim pass ve video pass uygulamaları da bedava olarak yer almaktadır.

Vodafone Pass Paketleri

Vodafone Pass Kalan Kullanım

Vodafone Pass paketinizin kalan kullanım öğrenmek için “OZET” mesajını “7000” numarasına mesaj olarak gönderin ve kalan internet, dakika ve sms durumunuzu öğrenin.

Vodafone Pass Paket İptali

Vodafone Pass paketlerinden herhangi bir tanesini aldığınız ve daha sonra iptal etmek istiyorsanız bunun için yapmanız gereken işlem Vodafone bayilerinden bir tanesine girerek iptal ettirmek veya müşteri hizmetlerini arayarak paketinizi kolaylıkla iptal ettirebilirsiniz. Ancak kontratsız paket alımı yaptıysanız bu durumda sizden ek ücret alınabilir.

Vodafone Yanımda uygulaması sayesinde kalan kullanımınıza bakabilir ve paket değişikliği yapabilirsiniz, ayrıca yanımda uygulaması ile bedava internet kazanmak için; Vodafone Yanımda Bedava internet Hilesi başlıklı makalemiz ile bol bol internet kazanabilirsiniz.

Uyarı: Burada yer alan tüm kampanyalar 2023 / 2024 yılı için geçerli olmayabilir.
Oluşabilecek tüm sorumluluklar kullanıcıya aittir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir