Vodafone Faturasız Esnek 8 Paketi

Faturasız esnek 8 paketi ile Vodafone tariflerinde güzel bir paket ile birlikteyiz. Sizlerde henüz Vodafone’lu değilseniz bu durumda Vodafone Faturasız Esnek 8 paketine geçiş yaptığınız taktirde paket içerisinde olan 8 GB internetin yanında +1 GB bedava internet’te hediye ediliyor.

Vodafone paketler ile birlikte yer alan Vodafone Freezone paketleri arasında bulunan faturasız esnek 8 paketine sahip olmak isteyen genç kullanıcılara özel tarife içerisinde neler bulunuyor ve faturasız esnek 8 nasıl yapılır öğrenmek için aşağıdaki aşamaları incelemeniz yeterli olacaktır.

Vodafone tariflerde diğer operatörlere nazaran orta düzey fiyatlı ve kaliteli paketleri yer almaktadır ayrıca Vodafone bedava internet sayesinde’de güzel bir hizmet yer alıyor, onlardan biri olan hizmet olarak Vodafone Freezone paketleri’de hem daha uygun fiyatlı hemde daha dolu internet paketi ile karşımıza geliyor, aynı şekilde faturasız esnek 8 tarifesi’de 8 GB interneti ile kendinden oldukça söz ettiriyor ve kullanıcılar bu paketi genellikle tercih ediyorlar.

Faturasız Esnek 8 Tarifesi Detayları

Faturasız esnek paketi ile yeni gelen Freezone’lulara özel hediye var, ancak siz Vodafone’lu olsanız dahi bu paketten yararlanabilirsiniz, isterseniz Vodafone faturasız esnek 8 paketi içerisinde neler var gelin birlikte bakalım ve bu pakete geçiş işlemi nasıl yapılır öğrenelim.

Bu pakete geçen kullanıcılar şunları bilmesi gerekmektedir;

 • İnternet paketinizde yer alan 8 GB bittiğinde hattınızda 5 TL olması durumunda hattınıza 250 MB internet tanımlanmaktadır, otomatik olarak gerçekleştirilir.
 • Kıbrıs aramaları ek ücrete tabidir.
 • Paket içindekiler hattınızda yeterli ücret bulunduğu taktirde otomatik olarak yenilenir.
vodafone faturasız esnek 8

Faturasız Esnek 8 Paket İçeriği Nedir?

Vodafone faturasız esnek 8 paketi içerisinde;

 • 750 Dakika her yöne konuşma,
 • 5000 SMS her yöne mesajlaşma hakkı,
 • 8 GB internet (Yeni Vodafone Freezone hattına geçenlere ek 1 GB internet)

yer almaktadır, ancak paket içerisinde yer alan 8 GB internetin 4 GB’ını sadece akşam 21:00 ile sabah 09:00 saatleri arasında kullanabiliyorsunuz, kalan 4 GB ise normal gün içerisinde kullanıma aittir.

Faturasız Esnek 8 Fiyatı Nedir?

Vodafone faturasız esnek paketleri sırası ile değişen fiyat politikasında faturasız esnek 8 fiyatı 29 TL olarak belirlenmiştir.

Paket fiyatı size fazla gelmiş ise faturasız esnek 4 paketini inceleyerek daha uygun fiyatlı tarifeye geçiş yapabilirsiniz.

Vodafone Faturasız Esnek 8 Nasıl Geçilir?

Faturasız esnek 8 tarifesine geçmek isteyen kullanıcılar hatlarına 29 TL ücret yüklemeleri gerekmektedir, yüklemeyi geçiş işlemi sonrası yaparsanız eski paketiniz üzerinden ücret otomatik olarak çekilmesin. Ancak bu tarifeye geçmek isteyen kullanıcıların yaşları 7 ila 25 yaş aralığında olması gerekmektedir, çünkü paket genç kullanıcılara özeldir.

Vodafone faturasız esnek tarifelerinden bir tanesi olan faturasız esnek tarifesi geçiş mesajı olarak “FESNEK8” yazarak bu sms’i 7000 numarasına göndermeniz yeterli olacaktır. Şunu unutmayın ki 30 gün içerisinde hattınızda en fazla 2 kez tarife değişikliği yapabilirsiniz.

Vodafone faturasız esnek 8 tarifesine yeni geçecek, yeni hat alacak kullanıcılar için ek internet paketini alabilmeleri için “1GB HEDIYE” mesajını 7000 numarasına sms göndermeleri gerekmektedir, aksi taktirde 1 GB bedava internet hatlarına yüklenemeyecektir ve sadece 8 GB interneti kullanabilirler.

Faturasız Esnek 8 Tarife İptal Etme

Vodafone freezone tarifenizi iptal ederek farklı bir tarifeye geçmek istiyorsanız bu durumda diğer tarifeye geçiş için mesaj göndermeniz yeterli olacaktır, o tarifeye geçiş işleminiz tamamlandıktan sonra faturasız esnek 8 paketiniz iptal olmuş olacaktır.

Vodafone tarifeleri hakkında daha fazla detaylı bilgiyi ve diğer paketleri sayfamızda bulabilirsiniz, ayrıca bu paket hakkında kafanıza takılan soru işaretleri var ise bizlere aşağıda yer alan yorum kısmından bildirirseniz sizlere en kısa sürede paket ile alakalı daha fazla detaylı bilgilere yer verebiliriz.

Uyarı: Burada yer alan tüm kampanyalar 2023 / 2024 yılı için geçerli olmayabilir.
Oluşabilecek tüm sorumluluklar kullanıcıya aittir.

Yorumlar

 1. Bünyamin dedi ki:

  Bu Vodafone esnek 8 GB paketini kimler kullanabilir bende vodafonluyum

 2. Kübra dedi ki:

  Merhaba vodofone esnek 8 tarifesini yaptım ama gece internetini tanımlayamadım malesef. Gece internetini nasıl yapıyorduk? Bilenler var mı?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir