Vodafone İftar Paketi

Vodafone iftar paketine katılarak 2018 Ramazan ayı bedava internet keyfini iftar saatleri içerisinde ücretsiz olarak kullanma keyfinin tadını çıkartın.

Vodafone İftar Kampanyası 2019

Vodafone iftar paketi ile sürpriz hediyeler kazanmak isten kullanıcılar Vodafone iftar kampanyasına katılıyorlar ve bu sayede bedava internet ile başlayan bu hediyeler farklı türdeki hediyeler ile bir araya gelerek güzel bir Ramazan ayı iftarları geçirmiş oluyoruz.

Vodafone iftar kampanyası öncesinde yer verdiğimiz Vodafone Ramazan Kampanyası 2018 başlığından Vodafone ramazan bedava internet alabilirsiniz. Vodafone Ramazan ayında sunmuş olduğu bu güzel kampanyalara sahur paketi ve iftar paketininde eklenmesiyle dahada bir güzel oldu.

Vodafone iftar paketine katılarak iftar saatlerinde nasıl Vodafone bedava internet alırım diyenler için aşağıdaki işlemleri sırası ile takip etmelerini öneriyoruz.

Vodafone İftar Paketi İçindekiler Nelerdir?

Vodafone iftar paketi içindekiler kısmı hakkında bilgi sahibi değiliz, Vodafone iftar kampanyası detayları 15 Mayıs 2018 tarihi itibari ile henüz belli olmamıştır, ancak yapılacak kampanya iftar saatlerinde Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden küçük ve özel hediyeler dağıtılacağını düşünmekteyiz.

Vodafone bedava internet kampanyasını iftar paketi içerisinde’de yer vererek kullanıcıların gözünde daha iyi bir yer edinmeye amaçlayacağını düşünüyoruz. Vodafone ramazan kampanyasında vermiş olduğu TL yükleme ile bedava internet veya sürpriz hediyeleri Ramazan iftar kampanyasında’da sunmasını bekliyoruz.

1Vodafone İftar Paketi Nasıl Yapılır?

Vodafone iftar kampanyası geldiği taktirde konumuzu hızlı bir biçimde düzenleyerek sizlere en hızlı şekilde iftar paketini ileteceğiz, bunun için konumuzu ve sosyal medya adreslerimi takip etmeniz yeterlidir.

2Vodafone İftar Paketi Kalan Kullanımları Görüntüleme

Vodafone iftar paketi içerisinde ne kadar internet kalmış, ne kadar konuşma kalmış veya ne kadar mesajlaşma hizmeti kalmış görüntülemek için yapmanız gereken “OZET” mesajını 7000 numarasına göndermektir. Ayrıca mesaj atmadan öğrenmek içinse Vodafone Yanımda uygulamasını kullanabilirsiniz.

3Vodafone İftar Kampanyası İptal Etme

Vodafone iftar kampanyası iptal işlemi için henüz bir bilgiye yer verilmiyor, bunun için iftar paketi çıkar ise paket iptali ile alakalı sizlere araştırma yaparak bilgilendirme sunacağız.

Vodafone bedava internet iptal etme işlemi hakkında eğer güncelleme yapmamış isek siz bizim yerimize Vodafone iletişim numarası üzerinden iletişime geçerek gerekli iptal işlemimi gerçekleştirebilirsiniz.

Vodafone iftar paketi ile ilgili düşüncelerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın.

Yorum Yap

Lütfen yorum giriniz.
Lütfen isminizi girin.