Vodafone Ramazan Bayram Hediyesi 2023

Vodafone Ramazan Bayram Hediyesi 2023 yılı içerisinde’de bizlerin yüzlerini güldüren haberler ile geliyor. Vodafone iftar paketi ve Vodafone sahur paketi ile bedava internet hediyeleri bizleri bekliyor.

Vodafone yapmış olduğu özel gün kampanyalarına Ramazan Ayı kampanyasını da ekledikten sonra Vodafone bedava internet paketleri her geçen gün daha bir güzel görünmeye devam ediyor. Vodafone ramazan kampanyasından yararlanmak isteyen kullanıcılar için; Aşağıdaki adımları takip ederek bedava internet, bedava konuşma ve bedava sms fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Vodafone Ramazan Kampanyası 2023 Hediyeleri

Vodafone ramazan bayram hediyesi 2023 ile kazanacak olduğunuz bedava internet, bedava dakika ve bedava sms fırsatlarını Ramazan boyunca kullanabilirsiniz.

12 Mayıs 2023 itibari ile başlayacak olan kampanyaya katılan kullanıcılara bilgilendirme sms gönderilecek olup mesaj sonrasında hediyeniz geçerli sayılacaktır.

Vodafone Ramazan Kampanyası 2023 Nasıl Yapılır?

Vodafone ramazan bayram hediyesi 2023 kampanyasına katılmak isteyen kullanıcılar 2023 yılı Ramazan hediyeleri için yapmaları gereken işlem telefonlarına TL yüklemesidir.

Vodafone ramazan hediyesi 2023 bu yıl hattınıza TL yükleme ile bedava internet ile başlayarak bedava konuşma ve bedava sms kazanıyorsunuz.

vodafone ramazan bedava internet

Vodafone ramazan için bahsetmiş olduğumuz bu kampanya 12 Mayıs tarihi itibari ile geçerli olmaktadır. Vodafone ramazan kampanyası 2023 katılım sağlamak için “Yükle Kazan” işlemini gerçekleştirmeden yani TL yüklemeden önce “RAMAZAN” yazarak bu mesajı “4455” numarasına göndermeniz yeterli olacaktır.

Vodafone ramazan hediyesi 2023 iftar paketi ve sahur paketi dışında özel hediyelerde mevcut, mesaj gönderimi sonrasında size özel yapılan teklif sms ile sizlere bildirilecek olup gelen sms bağlamında hediye kullanımınızı da inceleyebileceksiniz.

Vodafone 2023 ramazan kampanyası ile alakalı yeni bir kampanya şu anlık gözükmüyor, ancak Vodafone çark ile alakalı bir kampanya yapılarak ramazan hediyeleri içerisine eklenebilir düşüncesindeyiz.

Vodafone Ramazan Kampanyası Detayları Nelerdir?

Vodafone ramazan kampanyasına katılım sağlamak için belirtilen tarihler aralığında başvuru yapmalısınız. Vodafone 2023 ramazan hediyeleri kaçırmamak için hattınızı Vodafone operatörüne geçirin ve hemen TL yüklemesi gerçekleştirin, ancak yükleme yapmadan yukarıda paylaşmış olduğumu ramazan sms’ini göndermeyi unutmayın.

Vodafone Ramazan ayında sosyal medyaya ücretsiz girmek isteyen kullanıcılar ise “Vodafone Ramazan Sosyal Medya Kampanyası” makalemizi inceleyebilirler. Vodafone ramazan paketinde kalan kullanımlarınızı görmek için “Vodafone Yanımda” uygulaması üzerinden kalan kullanımlar bölümüne göz atmanız yeterlidir. Burada gösterilen kullanımlarınız iftar paketi ve sahur paketi olarak ayrı ayrı yer alacaktır.

Vodafone Ramazan Kampanyası Nasıl İptal Edilir?

Vodafone ramazan kampanyası iptal etmek isten kullanıcılar için bilgilendirilme kodu henüz bilinmiyor. Bunun için Vodafone Müşteri Hizmetlerine telefon açarak Vodafone 2023 ramazan hediyesi iptalini gerçekleştirmek istiyorum diye ileterek operatörün bu işlemi gerçekleştirmesine onay verin ve ramazan paketi iptali gerçekleşsin.

Vodafone ramazan kampanyası 2023 için soru işaretlerini yine bizlere yorum göndererek söyleyebilir ve aramızda konuşarak gerekli detayları sağlayabiliriz.

Vodafone Ramazan kampanyası 2023 ile sizlerde Vodafone ramazan hediyelerinden birine sahip olabilirsiniz. Vodafone ramazan paketlerini inceleyin ve bedava internet kazanma şansını yakalayın.

Uyarı: Burada yer alan tüm kampanyalar 2023 yılı için geçerli olmayabilir.
Oluşabilecek tüm sorumluluklar kullanıcıya aittir.

Yorumlar

 1. Feyzi dedi ki:

  Bu yıl kimse hediye vermiyor. Vodafon o çarkı boşuna yapmış. Netten çok koton hediyeleri geliyor. Para yok arkadaş her hafta kotondan indirim diyorsunuz. Çıkarın onları çarktan sağa sola ekleyin isteyen kotondan alışveriş yapar zaten. Çok saçma olmuş. Kontürsüzde çarka katılamıyoruz artık

  1. Ceren dedi ki:

   Aynen çok saçma boşuna reklam bunlar yani boş hiç de aldırıcı değil sinir bozucu sadece

 2. Ayşe dedi ki:

  85 tl harcama yapacakmisim bana 1 gb hediye verecekmiş Allah belani versin vodafone !!!

 3. Kaan kütük dedi ki:

  Yaani uygulamasını indirdim fakat hediyem gelmedi.

 4. Kaan kütük dedi ki:

  Yaani uygulamsını indirdim ama hediye gelmedi.

 5. Berçem dedi ki:

  Ben zaten faturalıyım o nasıl olacak?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir