Vodafone Ramazan Sosyal Medya Hediyesi

Vodafone Ramazan kampanyası ile bu kez sosyal medya uygulamalarını göze kestirmiş durumda. Mübarek ayda kullanıcılar Vodafone sosyal medya kampanyası ile sosyal medya uygulamalarına ücretsiz girebiliyorlar.

Vodafone bedava internet kampanyalarına bu kez sosyal medya uygulamaları ile giriş yaparak Vodafone ramazan hediyesi olarak sosyal medya uygulamaları üzerinden yapacağınız gezinmeler internetinizden yemeyecek.

Vodafone Ramazan Sosyal Medya Uygulamalarına Ücretsiz Girme

Vodafone ramazan kampanyası ile bu kez sosyal medya uygulamalarına ücretsiz girerek uygulama içerisinde dolaşarak hiçbir internet paketinizden kullanmazsınız.

vodafone ramazan sosyal kampanya

Vodafone ramazan için başlatmış olduğu bu kampanya’dan tüm Vodafone kullanıcıları yararlanabilir, kampanya detaylarına ve nasıl katılacağınıza aşağıdan öğrenebilirsiniz.

Vodafone Ramazan Sosyal Medya Kampanyası Nasıl Yapılır?

Vodafone sosyal medya kampanyasına katılmak isteyen kullanıcılar için ilk olarak “Faturalı” ve “Faturasız” diye bir ayrım mevcut, bu ayrımda şu şekilde;

Faturalı Sosyal Medya Hediyesi

“Haftalık Video Pass” alan kullanıcılara “Haftalık Sosyal Pass” hediyesi var (10 TL),

Ayrıca;

“Haftalık Sosyal Pass” alan kullanıcılara ise “İletişim Pass” hediye edilmektedir (7 TL).

Vodafone Ramazan Hediyesi

Bu paket içerisinde herhangi bir paketi aldığınız taktirde hediye edilecek paket sizin hattınıza otomatik olarak tanımlanmaktadır.

Ramazana Özel Video Pass Paketi İçeriği:

YouTube, İzlesene, Facebook, Instagram, Twitter yönüne yapacağınız kullanımlar internet kotanızdan yemez.

Ramazana Özel Sosyal Pass İçeriği:

Facebook, Instagram, Twitter, Whatsapp, Facebook Messenger yönüne yapacağınız kullanımlar internet kotanızdan yemez.

Yukarıdaki bu paketler faturalı hat sahipleri içindi, peki ramazan hediyesi faturasız hatlarda nasıl?

Faturasız Sosyal Medya Hediyesi

Ramazana özel faturasız hatlarda “Sosyal Pass” ve “Video Pass” ücretsiz olarak sunulmaktadır. Ancak bu hediyeler ramazan boyunca sadece 1 kez kullanılabilir ve tekrar edilmemektedir.

Ramazan hediyesini aldıktan sonra 1 hafta kullanırsınız, paket tarihi bittiğinde tekrardan başvurarak aynı pakete ücretsiz olarak sahip olamazsınız.

Vodafone Ramazan Hediyeler

Faturasız hatlarda ise şart olarak; “Ramazan Yükle Harca Kazan Kampanyası TL yükleme şartlarını yerine getiren Vodafone faturasızlar Ramazan boyunca ilk TL yüklemelerinde 1 hafta geçerli HEDİYE Sosyal Pass kazanır.”

Sosyal Pass Faturasız: Facebook, Instagram, Twitter yönüne yapacağınız kullanımlar internet kotanızdan yemez.

Video Pass Faturasız: Youtube, İzlesene yönüne yapacağınız kullanımlar internet kotanızdan yemez.

vodafone ramazan ücretsiz sosyal medya

Faturasız hatlar ücretsiz sosyal medya uygulamalarından ramazan ayında faydalanmaları için “RAMAZAN” yazarak mesajı 4455’e göndermeleri gerekmektedir. Gelecek onay mesajı sonrası hattınıza paketler ücretsiz olarak tanımlanacaktır.

Vodafone Ramazan Özel Hediye Kalan Kullanımları Görüntüleme

Vodafone ramazan özel başlatmış olduğu sosyal medya hediyelerinde kalan kullanımlar mevcut değildir, paket içeriğinde herhangi bir internet bulunmuyor sadece sizin internetinizden yemeyen sistem aktif olmaktadır.

Vodafone ramazan sosyal pass ve video pass ile alakalı ne zamana kadar sürem var öğrenmek isterseniz “Vodafone Yanımda” uygulamasını indirerek görüntüleyebilirsiniz.

Vodafone Ramazan Paketi İptal Ediliyor Mu?

Vodafone ramazan sosyal medya hediyesi iptali var mı bilgimiz yok ancak, “Vodafone Müşteri Hizmetleri” numarasını arayarak bu konu hakkında en net bilgiye ulaşabilirsiniz.

Vodafone sosyal medya ramazan kampanyası ile alakalı daha detaylı bilgiye ulaşmak isterseniz buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Vodafone ramazan hediyesi ile alakalı kafanıza takılan soruları ise bizlere yorum olarak bildirin.

Uyarı: Burada yer alan tüm kampanyalar 2023 / 2024 yılı için geçerli olmayabilir.
Oluşabilecek tüm sorumluluklar kullanıcıya aittir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir