AKK Olmayan İnternet Paketleri 2023

AKK Olmayan internet paketleri nelerdir çok merak ettiğinizi biliyoruz; “Adil Kullanım Kotası” adı altında olan paketlerden oldukça canımız sıkıldı değil mi? 2023 Yılının gelmesi ile birlikte AKK kaldırma işlemleri gerçekleşmiş oldu, artık GSM ve İnternet firmaları AKK olmayan internet paketlerini sunmaya başlayacaklar, peki AKK olmayan internet paketleri nelerdir, 2023 internet paketleri olarak hangisini tercih etmek en mantıklı olur diye soracak olursanız bu konuda sizlere sırasıyla cevapları vereceğiz, ama öncelikle gelin AKK nedir ve şimdiye kadar neden kaldırılamadı sorularının cevaplarını öğrenerek konuya başlayalım.

AKK Nedir, AKK 2023’de Tamamen Kalkıyor Mu?

AKK ismini taşıyan asıl adı “Adil Kullanım Kotası” olan ama halk arasında “kahretsin” sözcükleriyle anılan bu hizmet aslında tüm ülkedeki kullanıcıların aynı kalitede hizmet alması ile ortaya koyulan bir sistemdir, kullanıcılar belirli bir indirme sınırına ulaştıkların devreye giren sistem sizin internet hızınızı düşürerek veri almanıza devam ediyor. Eğer ay başında çok fazla indirme yapmış iseniz bu durumda ay sonuna kadar AKK sınırını aşacaksınız ve internetiniz yavaşlayacaktır, ama internetim yavaşlasın istemiyorum aynı hızda hizmet almak istiyorum diyen kullanıcılar için burada devreye AKK olmayan internet paketleri giriyor.

2023 yılının gelmesi ile birlikte bu sistemde değişikliğe gidilerek adımları atılan AKK kaldırma işlemi son buldu. ve AKK tamamen kaldırılacaktır, bu işlem sonrasında kullanıcılar rahat bir nefes alarak artık internet hızları düşmeden istedikleri kadar indirme ve yükleme yapabilecekler.

Önerilen Bağlantı: 2023 DNS Ayarları – Güncel DNS Adresleri

AKK kaldırılması ile birlikte herhangi bir ücret alınmayacağı belirtilen haberler doğrultusunda hizmet artacak ve ücretler aynı kalacak söylentileri var, şuanda bu şekilde olsa dahi ileride bu hizmet için GSM ve İnternet firmaları ücret alınacağı düşünülmekte. Peki AKK olmayan internet paketleri ve fiyatları nelerdir gelin şimdi onlara göz atalım.

AKK Olmayan İnternet Paketleri ve Fiyatları

Adil Kullanım Kotası olmayan internet paketlerine geçmek veya paket fiyatlarını öğrenmek isterseniz işte 2023 itibariyle internet sağlayıcılarının paketleri şu şekilde;

TurkNet Sınırsız İnternet
TurkNet – Sınırsız İnternet Paketi

TurkNet firmasının büyük etki olarak duyurduğu AKK olmayan internet paketlerini sunmasıyla duymuştur, eğer sizde bu firmayı tercihleriniz arasında tutuyor ve oturduğunuz yer ile alakalı hizmet alabiliyorsanız bu işin öncülerini tercih edebilirsiniz. TurkNet adres bilgisi sorgulamak için buraya tıklayarak gerekli formu doldurup detayları öğrenebilirsiniz.

Firmanın internet sitesindeki şu anki kampanya olarak; AKK’siz, Taahhütsüz olarak 100 Mbps’e çıkan Sınırsız internet paketi 64,99 TL olarak görünmektedir.

D-Smart AKNsiz İnternet

D-Smart – Limitsiz İnternet Paketi

D-Smart firmasını bilmeyeniniz yoktur, televizyon ile akıllara gelen firmadan’da AKK olmayan internet paketi bulmanız mümkündür. Tüm gün limit, kota yok sloganıyla çıkış yapan limitsiz fiber internet hizmetinden yararlanabilmek için şurayı ziyaret edebilirsiniz.

Limitsiz internet keyfinden sizde yararlanmak istiyorsanız 70 TL ücret ödemeniz gerekmektedir.

Netspeed Sınırsız İnternet

Netspeed – Taahhütsüz İnternet Paketi

Netspeed firmasını henüz yeni duyuyor olabilirsiniz bu gayet normal çünkü bizimde yeni haberimiz oluyor diyebiliriz, farklı firmalara yer vermek isteyenlere internetten biraz araştırma yaparak detayları görebilirsiniz. Bizim araştırmalarımıza göre bu firmaya genellikle TTNet müşterileri geçmiş ve gayet memnun kalmışlar, ayrıca Turkcell SuperOnline firmasından geçen kullanıcılarda memnun kalmış durumdalar, gerek fiyatlarıyla gerek memnuniyet durumlarıyla tercih edilebilecek bir firma olarak görüyoruz, denemek isteyen kullanıcılar için buraya tıklamaları yeterli olacaktır.

AKK olmayan Netspeed paketleri 44 TL ile başlayarak 62 TL‘ye kadar çıkan internet paketleri mevcut, sizlerde uygun hızı seçerek tercih edebilirsiniz.

Turkcell Süperonline Sınırsız İnternet

Turkcell Superonline – Fiber İnternet Paketi

Turkcell Superonline firmasını bilmeyenimiz yoktur, firma gerek Turkcell altyapısı ile gerek verdiği hizmet sayesinde oldukça kaliteli bir hizmet sunduğu biliniyor, ayrıca internet paketinin yanında Turkcell TV+ paketleri ile kendilerine iyi müşteri kazandıran firmanın internet paketlerini incelemek isterseniz buraya tıklayarak göz atabilirsiniz.

Turkcell internet paketlerini incelemek isteyen kullanıcılar AKK olmayan paketlerden bir tanesine geçmek istedikleri taktirde 89 TL‘den başlayan paketlerle 104 TL‘ye kadar süren kampanyalar mevcut.

Sizlerinde internet firmaları hakkında önerileriniz varsa bizlere aşağıdaki yorum kısmından düşüncelerinizi bildirerek etkileşim haline girmemizi sağlayabilir ve böylece o firmayı kullanan müşterilerde sizlerin sorularınıza cevap verebilirler.

Uyarı: Burada yer alan tüm kampanyalar 2023 / 2024 yılı için geçerli olmayabilir.
Oluşabilecek tüm sorumluluklar kullanıcıya aittir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir