Vodafone Doldur 3 GB Nasıl Yapılır?

Vodafone doldur 3 GB paketi ile birlikte kullanıcılar sahip oldukları internet tarifesindeki interneti süresi bitmeden önce bitirdikleri taktirde doldur 3gb yaparak bu paketi dolduruyorlar ve bu sayede kalmış oldukları yerden internet üzerinde gezinmeye veya mesajlaşmaya devam ediyorlar.

Vodafone doldur tarifeleri ile birlikte kullanıcılar tarafından güzel geri dönüşler almaktalar, eğer sizin tarifenizdeki internet 3 GB değilse bunun için diğer doldur tarifelerine göz atabilirsiniz;

Eğer tarifenizdeki internet 3 GB ise bunun için aşağıdan Vodafone doldur 3 GB nasıl yapılır öğrenebilirsiniz, ayrıca sitemizden Vodafone bedava internet 2023 paketlerine de göz atabilirsiniz.

Vodafone Doldur 3 GB Paketi Nasıl Yapılır?

Vodafone doldur 3gb internet paketi yapmak isteyenler için öncelikle internet paketinizin azaldığı sıralarda yapılmasını öneriyoruz çünkü paketiniz tamamen yeniden dolarak 3 GB’a yükselecektir. Vodafone internet paketi ile birlikte 3 GB interneti ek paket alarak doldurabiliyorsunuz, bunun için yapmanız gereken işlem Vodafone Yanımda uygulamasını açarak ek internet paketleri bölümüne gelerek işlem yapabilirsiniz, diğer bir yöntem ise;

Vodafone doldur 3 GB internet paketi yapmak için “DOLDUR 3GB” yazarak bu mesajı “3636” numarası üzerine gönderme yapabilirsiniz, 3. bir yöntem ise vodafone.com.tr üzerinden yine işlemi gerçekleştirebiliyorsunuz.

Vodafone doldur 3 GB internet paketi yapmak isteyen kullanıcılar için paket fiyatları şu şekildedir;

Vodafone doldur 3 GB Faturalı: 15 TL / Haftalık
Vodafone doldur 3 GB Faturasız: 10 TL / Aylık

Vodafone Doldur 3 GB Paket Detayları Nelerdir?

Vodafone doldur 3 GB internet paketinden yararlanmak istiyorsanız bunun için paketin detayları şu şekildedir, inceleyerek başvurmanızda önem vardır;

  • Vodafone doldur 3 GB paketi otomatik olarak yenilenmez.
  • Tarifede yer alan internet kadarını doldurur.
  • Faturalı kullanıcılar için 1 hafta geçerli, Faturasız kullanıcılar için paket bitimine kadar geçerlidir.
  • Bu paketten sadece 3 GB interneti olan kullanıcılar yararlanabilirler.
  • İnternet paketi bitiminde kendi paketinizden ücretlendirilmeye devam edersiniz.
  • Paket sadece yurt içinde geçerli olmaktadır.

Vodafone Doldur 3 GB Nasıl İptal Edilir?

Vodafone doldur 3 GB internet paketini iptal etmek isteyen kullanıcılar paket bitimini bekleyebilirler, paketi iptal ederek ücreti geri almak mümkün değildir. Paket tekrar yenilenmediği için bitimi sonrasında pakette otomatik olarak iptal olmaktadır.

Vodafone Doldur 3 GB internet tarifesi hakkında sorularınız varsa bizlere aşağıda yer alan yorum kısmından iletebilirsiniz, ayrıca sitemiz üzerinden Vodafone bedava internet konularına’da bakmadan geçmeyin.

Uyarı: Burada yer alan tüm kampanyalar 2023 / 2024 yılı için geçerli olmayabilir.
Oluşabilecek tüm sorumluluklar kullanıcıya aittir.

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir