Türk Telekom Selfy Üye Ol Bedava internet Kazan

Türk Telekom Selfy ile bedava internet kazanma kampanyası ile birlikteyiz. Türk Telekom bedava internet paketleri sayesinde yeni bir kampanya başlatmış durumda. Bu kampanya Türk Telekom’un Selfy hizmeti ile sağlanmaktadır. Ayrıca Türk Telekom bu kampanyada bedava internet seçimini bizlere bırakıyor ve bu sayede biz istediğimiz bedava internet paketini seçerek kullanım sağlıyoruz. Sizlerde Türk Telekom Selfy ile bedava internet kazanma işlemi nasıl olur aşağıdaki adımları takip etmeniz yeterli olacaktır.

Türk Telekom Selfy Bedava internet

Türk Telekom Self kampanyasına geçerek bedava internet kazanmak için öncelikle yapılması gereken işlem herhangi bir Türk Telekom Selfy tarifesine geçiş yapmaktır. Türk Telekom bu zamana kadar birbirinden farklı bedava internet 2023 kampanyası bizlere sunmuştu, ancak bu seferki fırsat Türk Telekom Selfy kullanıcılarına ait.

Türk Telekom Selfy Bedava internet Nasıl Yapılır?

Türk Telekom Selfy Bedava internet

Türk Telekom Selfy ile bedava internet almak için yapmanız gereken Selfy tarifelerinden birine geçiş yapmaktır, Selfy kampanyasına üye olduktan sonra hattınıza bedava internet yüklenecektir. Ancak bedava internet yüklenmeden önce sizden tercih etmeniz gereken internet karşınıza çıkıyor ve buradan isterseniz 1 hafta kullanabileceğiniz 1 GB bedava internet veriliyor, isterseniz de 1 ay boyunca kullanabileceğiniz 2 GB internet ancak 2 GB bedava internet sadece akşam 00:00 ile 06:00 arasında geçerli sayılıyor.

Türk Telekom Selfy Bedava internet Kullanım Süresi

Türk Telekom bedava internet kullanımı seçtiğiniz pakete göre 1 hafta veya 1 ay boyunca kullanılmaktadır, paketiniz bittiği taktirde kendi tarifenizden ücretlendirilecektir. Ayrıca bedava internet paketinizi biteremediğiniz taktirde paket sizin paketinize aktarılmamakta ve iptal olmaktadır.

Türk Telekom Selfy Bedava internet Katılım Şartları

Türk Telekom bedava internet için sadece yapmanız gereken Selfy paketine geçiş yapmaktır, onun dışında sadece istediğiniz bedava interneti seçin ve ücretsiz internet kullanmanın keyfine bakın.

Türk Telekom Selfy Bedava internet İptali

Türk Telekom selfy’den bedava internet paketinizi iptal etmek isterseniz bunun için müşteri hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Ancak paket zaten ücretsiz olduğu için herhangi bir iptal yapmanıza gerek yoktur.

Türk Telekom Selfy 1 GB bedava internet ve 2 GB bedava internet paketi dışında farklı ücretsiz internet kampanyasına göz atmak isterseniz; Türk Telekom Online İşlemler Bedava internet Hilesi makalemizi inceleyebilirsiniz.

Uyarı: Burada yer alan tüm kampanyalar 2023 / 2024 yılı için geçerli olmayabilir.
Oluşabilecek tüm sorumluluklar kullanıcıya aittir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir