Turkcell EBA 6 GB Hediye İnternet Paketi

Turkcell EBA kampanyası ile birlikte Ülkemizde’de görülen koronavirüs vakası sonrasında tüm öğrenciler için uzaktan eğitim kapsamında 3 GB bedava internet verilmesi kararlaştırıldı. Ancak Turkcell operatör firması öğrencilere jest yaparak bu internet paketini ikiye katlayarak 6 GB hediye internet paketi sağladı.

Turkcell EBA İnternet Paketi Nasıl Yapılır?

Turkcell EBA için geçerli olan internet paketi nasıl yapılacağını bilmeyen öğrencilerimiz ve velilerimiz için yapmaları gereken işlemleri sıralıyoruz. Eğer sizde Turkcell operatörüne sahip iseniz EBA uygulamasında geçerli olacak bu paketi almak için öncelikle telefonunuza Turkcell Bip uygulamasını yüklemeniz gerekmektedir.

turkcell bedava internet 2023

Turkcell Bip uygulamasını telefonuna indiren kullanıcılarımız uygulama içerisinde keşfette bulun “EBA” kanalına abone olarak karşınıza çıkacak olan Hemen Kazan butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. Bu sayede işlem sonrasında Turkcell EBA 6 GB bedava internet paketi yüklenecektir.

Turkcell EBA 6 GB Bedava İnternet Kimler Alabilir?

Turkcell EBA uygulamasında geçerli olacak paketi tüm Turkcell faturalı veya faturasız kullanıcılar tarafından katılım sağlanabilir. Pakete şu anlık sadece tek hatta 1 kez kullanımlık olarak sağlanmaktadır. Ancak eğer uzaktan eğitim devam eder ise tüm operatörlerin bu katılım hakkını uzatacağı söylenmektedir.

Turkcell Bip uygulaması tamamen ücretsiz olup orada yapacağınız kanala abone olma ve hemen kazan butonuna tıklamakta tamamen ücretsizdir. Kazanacağınız 6 GB hediye internet paketi ise sadece EBA uygulaması ve eba.gov.tr adresinde geçerli olmaktadır.

EBA 6 GB Bedava İnternet Paketi Kalan Kullanımlar Nasıl Görüntülenir?

Öğrencilerin ve Velilerin sık sık kullanacakları EBA uygulaması ile internet paketim ne kadar kalmış öğrenmek istemeleri durumunda “KALAN” yazarak bu mesajı 2222 numarasına göndermeleri yeterlidir. Gelecek olan bilgilendirme mesajında kalan kullanımlarınızı öğrenebilirsiniz. Ayrıca paketinizde kalan kullanımlarınız %80 ve %100 durumlarına ulaştığında sizlere bilgilendirme mesajı gönderilmektedir.

EBA Hediye İnternet Paketi Kampanya Detayları Nelerdir?

Turkcell EBA kampanyası hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak isteyen kullanıcılarımıza kampanyanın diğer detaylarını aşağıdan görebilirler.

  • Kampanya yurt dışında geçerli değildir.
  • Kampanya Bip kanalına abone olmadan gerçekleşmemektedir.
  • Kalan kullanımlar bir sonraki aya devretmez.
  • Herhangi katılımcı sayısı sınırı bulunmamaktadır.
  • Kampanya iptalini Turkcell Müşteri Hizmetlerini arayarak iptal edebilirsiniz.
  • Kampanya’da transfer mevcut değildir.
  • Paket üst hız limiti 7.2 Mbps olarak belirlenmiştir.

Uyarı: Burada yer alan tüm kampanyalar 2023 yılı için geçerli olmayabilir.
Oluşabilecek tüm sorumluluklar kullanıcıya aittir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir