Koronavirüs Meb EBA Bedava İnternet Paketi

Koronavirüs 3 GB bedava internet paketi nasıl yapılır öğrenmek isteyen genç arkadaşlar için yapılan Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, okulların tatil edilmesinden dolayı öğrencilerin bu müddette online eğitim (uzaktan eğitim) adı altında internet ortamından derslere katılacağını söyledi.

Yapılan açıklama sonrasında yeni gelen bir bildiri ile “Eğitim Bilişim Ağı kullanımında bütün operatörlerden ücretsiz 3 GB internet erişimi sağlanacaktır.” diye söyledi.

Koronavirüs Uzaktan Eğitim 3 GB Bedava İnternet Paketi Nasıl Yapılır?

Milli Eğitim bakanlığımız tarafından yapılan 3 GB bedava internet paketi açıklamadan’da belirtileceği üzerine Turkcell, Vodafone, Türk Telekom ve bunlara bağlı alt operatör dalları’da dahil olmak üzere 3 GB hediye internet paketi dağıtılacaktır. Ancak konu hakkında paketin sadece öğrencilere mi yoksa öğrenci velilerine mi olacağı hakkında detaylı bir bilgi söz konusu edilmemiştir.

Şayet koronavirüs uzaktan eğitim 3 GB internet paketi için belirtilecek bir mesaj numarası belirtilir ise buradan sizlere güncelleyerek bildireceğiz. Öğrencilerin bu tatil aşamasında EBA uygulaması üzerinden işlem yapılabileceği söylenmekte.

Turkcell Meb Eba 6 GB Bedava İnternet Paketi

Turkcell 3 GB bedava internet paketine ek 3 GB daha ekleyerek 6 GB Meb Eba platformu için hediye internet sunmuş durumda. 6 GB Bedava internet paketine sahip olabilmek için Turkcell Bip uygulamasını telefonunuza indirerek keşfet bölümünde bulunan “EBA” kanalını üzerinden 6 GB hediye internet paketinizi alabilirsiniz.

Vodafone Meb Eba 6 GB Bedava İnternet Paketi

Vodafone 3 GB bedava internet için verilen hediyeyi 2’ye katlayarak 6 GB bedava internet paketini okulları tatil olan öğrencilere hediye ediyor. Mart sonuna kadar 6 GB meb aba internet paketi sunan operatör müşterilerinin hatlarına otomatik olarak yükleme yapmakta.

Türk Telekom Meb Eba 8 GB Bedava İnternet Paketi

Türk Telekom 3 GB bedava internet paketine ek olarak sunduğu 5 GB bedava internet paketi ile toplamda 8 GB hediye interneti meb eba öğrencileri için sunmuş durumda. Toplamda 8 GB internet paketi Türk Telekom kullanıcılarına otomatik olarak tanımlanmakta.

Ayrıca sitemiz üzerinden bedava internet 2023 paketlerini inceleyebilirsiniz.

Uyarı: Burada yer alan tüm kampanyalar 2023 / 2024 yılı için geçerli olmayabilir.
Oluşabilecek tüm sorumluluklar kullanıcıya aittir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir