Kara Cuma (Black Friday) Bedava internet

2021 Kara cuma kampanyaları başlamış durumda, yurt dışında yılın bir günü başlatılan bu kampanyalar ülkemizde’de yerini bulmuş durumda. Black Friday olarak adlandırılan kampanya ülkemizde “Efsane Cuma” , “Cuma Kampanyası” gibi isimlerde bulunmakta. Ayrıca bu kara cuma kampanyalarına bedava internet operatörleri’de girmiş durumda. Peki kara cuma bedava internet nasıl yapılır öğrenmek istiyorsanız operatörlere ait black friday kampanyaları şu şekilde:

Kara Cuma (Black Friday) Bedava internet Kampanyaları

Kara cuma bedava internet kazanmak için tüm operatörler’de ayrı işlem yapmanız gerekmektedir, bir nevi işlem aynı olsa’da farklı uygulamalara giriş yapılması gerekiyor. Bunun için operatörlere ait  26 Kasım 2021 kara cuma bedava internet yapımlarını sizlere sunacağız;

Kara Cuma Bedava internet

Turkcell Kara Cuma Bedava internet

Turkcell kara cuma bedava internet kampanyasından yararlanabilmeniz için “Turkcell Hesabım” uygulamasına sahip olmalısınız, uygulamaya sahip iseniz giriş yapın ve karşınıza çıkan “kara cuma bedava internet” kampanyasından yararlanma bölümüne giriş yapın, tıkladığınızda karşınıza gelen bedava internet kampanyasını seçmeyi unutmayın.

Turkcell Efsane Cuma kampanyasına tıklayarak tüm fırsatlara ulaşabilirsiniz.

Bedava İnternet Paketleri

Vodafone Kara Cuma Bedava internet

Vodafone kara cuma bedava internet için ise “Vodafone Yanımda” uygulamasına ihtiyacınız var, uygulamaya girdikten sonra karşınıza popup pencereden kampanya detayları gelecektir. Bu detaylar üzerinden bedava internetinizi alabilirsiniz.

Türk Telekom Kara Cuma Bedava internet

Türk Telekom kara cuma bedava internet kazanabilmek için “Türk Telekom Online İşlemler” uygulamasına giriş yapın, giriş yapımı sonrası kara cuma günü sizin karşınıza gelecek olan bedava interneti yakalayın ve doya doya keyfini çıkartın.

Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom’un kara cuma bedava internet kampanyasını sizlere sunduk, bu sayede sizlerde bedava internet kazanmaya sitemizi takip ederek devam edebilirsiniz. Ayrıca 2021 DNS Adresleri – VPN Bedava internet yazımıza göz atarak bedava sınırsız interneti deneyebilirsiniz.

Uyarı: Buradaki tüm kampanyalar 2021 - 2022 yılı için geçerli olmayabilir.

Yorum Yap İnternet Kazan

Kazanma şansı için kaç GB internet istiyorsunuz belirtiniz.

Başa dön tuşu