Pttcell 2 GB Bedava internet Kampanyası

Pttcell bedava internet kampanyalarından haberdar olamayan kullanıcılarımız buradalar mı? Türk Telekom alt yapısına sahip olan Pttcell internet keyfinden yararlanmak isteyen kullanıcılar için bu kampanya ile birlikte ücretsiz olarak 1 GB ve 2 GB internet sahibi olabilirsiniz.

Türk Telekom bedava internet paketlerinde sunmuş olduğumuz bazı Pttcell kampanyaları vardı ancak bu kampanya sadece Pttcell kullanıcılarına özel olduğundan dolayı daha bir ayrı yer tuttu bizim açımızdan, çünkü Pttcell ile alakalı çok bir kampanya olmaması kullanıcıları sıkıyordu ancak sizlerde Pttcell kullanıcısı iseniz üzülmeyin, bu kampanya’ya kulak verin ve hediye internet paketinden yararlanın.

Pttcell Bedava internet Paketi Kampanyası

Pttcell internet kampanyası için eğer sizlerde Pttcell bedava internet kazanmak istiyorsanız bunun için bu tarihler aralığında işlem yapmanız gerekmektedir. Ayrıca bu işlem ile birlikte hattınıza tanımlanacak olan 1 GB bedava internet veya 2 GB bedava internet her ay boyunca yüklenecektir.

Pttcell Bedava internet Kampanyasına Katılım

Pttcell internet kampanyasına katılmak isteyen kullanıcılar bunun için Pttcell Mini 1 GB ve Pttcell Eko 3 GB tarifelerinden bir tanesine sahip ise 1 GB bedava internet kazanırlar. Eğer Pttcell Süper 5 GB ve Pttcell Yıldız 10 GB tarifesinden birine sahip iseniz bunun içinde sizlere 2 GB bedava internet verilecektir. Hattınıza yüklenecek bedava internet paketleri 12 fatura dönemi boyunca yüklenecektir, eğer tarih aralığına denk gelmiyor ise o tarihten sonra hediye paketi hattınıza eklenmeyecektir.

pttcell bedava internet 2023

Pttcell bedava internet almak için yukarıdaki paketlerden bir tanesine sahip olan kullanıcı SOZ yazarak mesajı 1788’e göndermesi yeterli olacaktır, bu işlem sonrasında hattınıza ek olarak 1 GB ya da 2 GB bedava internet yüklemesi yapılacaktır. Bilgilendirme SMS’i sonrasında kullanımına başlayabilirsiniz.

Bu kampanyadaki hediyeleri farklı bir kullanıcıya devredemezsiniz ve farklı bir şahısada transferini yapamazsınız, ayrıca kampanya süresi Türk Telekom tarafından değiştirilebilir, bunun için resmi siteden süreleri tekrardan kontrol edebilirsiniz. Kullanacağınız internet hediyeleri sadece yurt içinde geçerli olmakla birlikte ek bir ücret ödemeden her ay hattınıza tanımlanmaktadır.

Pttcell internet hediyesi hakkında sorularınız var ise bizlere yorum kısmından bildirmeyi unutmayın.

Uyarı: Burada yer alan tüm kampanyalar 2023 / 2024 yılı için geçerli olmayabilir.
Oluşabilecek tüm sorumluluklar kullanıcıya aittir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir