Wifi Şifre Kırma Nasıl Yapılır?

Wifi şifre kırma işlemi hep nasıl yapılır diye birbirilerimize sormuş olduğumuz kesindir. Ama kimsenin pek bilmediği şifre kırma işleminin nasıl yapılacağını genelde öğrenememişizdir. İşte tam bu durum için 2023 Wifi şifre kırma işlemi nasıl yapılır sizlere göstereceğiz.

Wifi Şifre Kırma 2023

Wifi demek internet demek, eğer bir şifre kırma işlemi yaparsak ücretsiz internet kazanmış olacağız. Tabi ücretsiz internet demek istediğimiz kadar dolaşmak, istediğimiz kadar video izleme keyfini de beraberinde getiriyor.

Wifi şifre kırma 2023 işlemi nasıl yapılır merak ediyor olmalısınız. İnternet kullanmak hayatın her alanında yaygınlaşmış durumda, hal böyle olunca internet olmadığı durumlarda insanlar kendini bir garip hissediyor ve hayatın yaşanamaz duruma geldiğini sanıyorlar. Aslında öyle bir şey yok ancak internet sayesinde de hem sosyal de hem de gerçek hayatta neler yaşanıyor takip edebiliyorsunuz. Ama eğer telefonumuzdaki internet paketiniz bitmiş ise bu durumlarda wifi ağları hayat kurtarıcı oluyor. Ancak şifresiz wifi bulma işlemi oldukça zor ve bulduğumuzda da bağlantı sorunu yaşayabiliyoruz. Wifi şifre kırma programı sayesinde şifre nasıl kırılır öğreneceğiz ve artık istediğimiz wifi ağına tek dokunuş ile bağlanabileceğiz.

Wifi Şifre Kırma Programı Nasıl Kullanılır?

Wifi şifre kırma programları birden fazla mevcut, bu durumlarda bu kategorimiz üzerinde wifi şifre kırma programlarını ayrı ayrı sizlere sunacağız, ilk olarak mobil daha sonra bilgisayarımız üzerinden wifi şifre kırma işlemini anlatacağız.

Android Wifi Şifre Kırma

Android telefonlarda wifi şifre kırma işlemi için kolay kolay çalışmalar işe yaramıyor, bu durumlarda denemeler sonucu ulaşamadığımız wifi şifresine artık program sayesinde wifi şifresini kırarak sahip olacağız, ve bu durum sonrası internet wifi ağına bedava olarak bağlanacağız. İstediğimiz internet sitesine herhangi bir kota durumunu düşünmeden bağlanacağız, ayrıca farklı bir noktaya geçtiğimizde orada bulunan ağlara da wifi şifre kırma programı sayesinde ücretsiz bağlantı sağlar duruma gelerek, keyfimizi yerine getireceğiz.

Wifi Şifre Kırma Dumpper 2023

Wifi şifre kırma programlarından bir tanesi olan Dumpper sayesinde şifre nasıl kırılır öğreniyoruz ve artık istediğimiz wifi şifresini ele geçiriyoruz. Ancak bu programlara kendi wifi ağınızın yakalanmasını istemiyor iseniz bunun için şifrenizin büyük / küçük ve değişik karakterler (& – % $ #) gibi  durumlarda sizi koruyacaktır. Bu program bu gibi durumlarda etkisiz kalıyor ve wifi şifresini bulanmıyor.

Wifi Şifre Kırma Programsız

Wifi şifrelerini herhangi bir program kurmadan kırmak istiyorsanız bunun için o modem ağlarının şifrelerine göz atmalısınız, ancak eğer modem şifresi daha sonra yönetici tarafından değiştirilmiş ise o ağ şifresini bulmanız zor olacaktır. Bu durumda yapmanız gereken işlem “Wifi Map” isimli uygulamayı indirmelisiniz, uygulama sayesinde istediğiniz wifi şifresini kırabilirsiniz.

Wifi şifre kırma 2023 konumuzun sonuna geldik, wifi şifresi nasıl kırıldığını öğrendiğimize göre şimdi farklı bir konuyu ziyaret edebiliriz: Turkcell BiP Bi Ara Bedava internet yazımız sayesinde Turkcell abonelerine özel bedava internet kazanabilirsiniz.

Wifi şifre kırma işlemi sayesinde kullanıcılar şifresini bilmedikleri wifi ağının şifresini kırabiliyor ve bu sayede o internet ağına bağlanarak bedava internet keyfinin tadını çıkartıyorlar.

Uyarı: Burada yer alan tüm kampanyalar 2023 / 2024 yılı için geçerli olmayabilir.
Oluşabilecek tüm sorumluluklar kullanıcıya aittir.

Yorumlar

 1. Maviş dedi ki:

  Gerçektende baya işe yaradı Teşekkürler admin

 2. Sego dedi ki:

  Admin acil yardım Türk Telekom var nasıl kırılır %100 çekiyor ama bir türlü kıramadım yardım et lütfen 😊😊

 3. wifi sifre kirici dedi ki:

  teşekkürler

 4. Orçun Hezel dedi ki:

  wifi şifresini kırdım ancak arada kopuyor bunun sorunununda komşudan kaynaklandığını düşünüyorum.

 5. Esra dedi ki:

  Çok faydalı oldu wifi şifresi kırdım teşekkürler

  1. Mazlum dedi ki:

   Nasıl kirdiniz anlatır mısınız

  2. 2023 dedi ki:

   Evet bence birisi anlatsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir