Hadi Bilgi Yarışması Kampanyası

Hadi bilgi yarışması ile sizlerde sorulara doğru cevap verin ve ücretsiz olarak para kazanın. İnternetten para kazanma olanağı sunan uygulamayı sizlerde denemeye başlayın.

Hadi Bilgi Yarışması Bedava Para

Hadi bilgi yarışması internetten para kazanmak isteyen kullanıcılar için yeni bir yöntem olarak karşımıza çıkıyor. Öncelikle uygulama hakkında bilgi vermeden sizlere bu uygulama hakkında önemli bir bilgi vermem gerekiyor; Hadi uygulaması Turkcell ile alakalı internet üzerinden birçok yazı mevcut ancak bu uygulamanın Turkcell ile bir alakası olmadığı belirtelim. (Bip uygulaması keşfet bölümünde yer aldığı söylentileri’de mevcut.) Firma hakkında’da bilgimiz çok mevcut değil bu yüzden yapacağınız işlemler hakkında bizleri sorumlu tutamazsınız.

Hadi bedava internet kazanma işlemi’de uygulama içerisinde kazanmış olduğunuz bedava paralar ile birlikte alacağınız sistemdir. Yani hadi uygulamasını kullanarak para kazanın ve bu paralar ile internet yüklemesi yapın.

Hadi Bilgi Yarışması Bedava Para Kazanma

Hadi uygulaması ile birlikte bedava internetten para kazanmak isteyen kullanıcılar ilk olarak telefonlarına hadi uygulamasını yüklemeleri gerekmektedir, hadi uygulamasını indirmek için şurada yer alan bağlantılar ile birlikte gidebilirsiniz;

  • iOS Hadi Bilgi Yarışması
  • Android Hadi Bilgi Yarışması

Uygulamayı indirdikten sonra ise kayıt olarak giriş yapın. Uygulama içerisinde 15 soru mevcuttur (değişiyor), bu sorulara doğru cevap veren kullanıcılara 1000 TL’nin bölünmesi ile bedava para dağıtımı yapılmaktadır. (Bu konuda ödeme alan var ise bizlere aşağıdan yorum atarlarsa kanıtlamış oluruz.)

İnternetten Para Kazanma

Uygulama içerisine her gün aynı saatte giriş yaparak soruları cevaplamaya başlayabilirsiniz, sorular çıkmadan önce ödül miktarı paylaşılmaktadır. Ayrıca yarışmayı kazanırsanız para sizlere hesap numarası üzerinden yatırılmaktadır.

Ayrıca internette yer alan bir habere göre bir günde bu yarışmaya 50.000 kişi katılarak yarışan kullanıcılardan 7 tanesi 6000 TL miktarındaki ödülü paylaştıkları yönündedir.

Hadi Bilgi Yarışması Referans Kodu ile Joker Kazanma

Hadi bilgi yarışması ile referans kodunuzu paylaşın ve joker olarak ekstra can kazanın. Bunun için uygulama içerisinde yer alan referans kodunu arkadaşlarınız ile paylaşarak davet sayesinde yeni joker hak kazanabiliyorsunuz. Sitemizin yorum bölümünden arkadaşlarımıza davet göndermek için referans kodu bırakabilir ve aranızda yardımlaşa bilirsiniz.

Hadi bilgi yarışmasında sorulara cevap için 10 saniye verilmekte ve ayrıca canlı yayın esnasında mesaj gönderimi de yapabiliyorsunuz.

Hadi bilgi yarışması hakkında daha fazla bilgi almak isteyen kullanıcılar bizlere yorum yapmayı unutmasınlar.

56 Yorum

  1. Bi sizsiniz insanları keriz yerine koymayın bunu yazarsanız bu kadar DİE onlar kazanır sız hava alırsınız bende delikanlı gibi söylüyorum atmaca35 yazarsanız sayenizde 1 joker kazanırım bu kadar.;)

  2. Merhaba ben de yarışmaya katılmak istiyorum paraya ihtiyacım var çok borcum var internetten katılmak istiyorum 05425685542 arayın sorular kolay olsun tatlılardan sorun kiracıyim yardımcı olmanızı istiyorum mehnet menteş saygılar

  3. Paraya ihtiyacım var ve hadi bilgi yarışması ile para kazanıyorum ancak ödüllerin arttırılması gerekiyor bu şekilde çok bölünüyor para.

Yorum Yap

Lütfen yorum giriniz.
Lütfen isminizi girin.