İnternet Kazandıran Uygulamalar

Bedava internet paketi kazanmak için birden fazla uygulamalar internet ortamında dolaşmakta. Sizlerde Turkcell, Vodafone veya Türk Telekom operatörü kullanan kullanıcılar arasında iseniz internet kazandıran uygulamalar sayesinde hediye internet paketinin sahibi olabilirsiniz.

Bedava internet 2023 kampanyalarına ek olarak aşağıda bulunan sistemler, uygulamalar sayesinde belirtilen işlem adımlarını takip ederek ücretsiz internet kampanyasına katılım sağlayabilir ve bedava internet veren uygulamalar sayesinde internet kazanabilirsiniz.

Bedava İnternet Veren Uygulamalar 2023

Bedava internet paketi veren uygulamalar için 2023 yılının gelmesiyle birlikte yeni çeşitlerinden eklenebileceğini de düşünmekteyiz. Şu anda aktif olarak hizmet veren bedava internet uygulamaları aşağıda yer almaktadır. Operatörünüze uygun olarak çalışabilecek sistemi inceleyerek bedava internet paketi kazanmaya başlayın.

KazandıRio Uygulaması Bedava İnternet Paketi

kazandirio bedava internet

KazandıRio uygulamasında bedava internet paketi kazanmak için; Pepsi, Doritos, Yedigün, Ruffles, Fruko, Lay’s, Lipton Ice Tea, Cheetos ve Çerezza gibi ürünlerde kapak altlarından veya cips içlerinde bulunan beyaz şerit içerisinden bulunan kod ile katılım sağlanıyor. Sizlerde bu üründen herhangi bir tanesini alıyorsanız KazandıRio uygulamasını indirerek 10 haneli bulmuş olduğunuz şifreyi sisteme girmeniz yeterli olacaktır.

Sistem tarafından otomatik olarak gelen hediye ile birlikte sizlerde bedava internet paketi kazanan kişiler arasında yer alabilirsiniz. Kazandığınız bedava internet paketi sistemde belirtilen tarihe kadar ücretsiz olarak kullanım sağlanabilmektedir.

KazandıRio Uygulama Linkleri: KazandıRio App Store KazandıRio Google Play

NE’APP Uygulaması Bedava İnternet Paketi

neapp bedava internet

Nescafe’nin sahip olduğu Ne’App uygulaması sayesinde de benzer bir şekilde hediye internet paketi kazanabilirsiniz. İçmiş olduğunuz her Nescafe 3ü 1 arada serisinin paketinde bulunan kodu Ne’App uygulaması üzerinden giriş yapmanız durumunda size hediye tanımlanmaktadır.

Ne’App üzerinde çıkan bölümdeki kod sonucu gelen hediyeler arasında bedava internet paketi de yer alabilir durumdadır. Sizlerde şifreyi girerek hediye internet 2023 için şansınızı deneyebilirsiniz.

Ne’App Uygulaması: Google Play LinkiApple Store Linki

Turkcell Salla Kazan Bedava İnternet

salla kazan bedava internet

Turkcell Dijital Operatör uygulaması sayesinde bedava internet paketi kazanmayan kullanıcı yoktur herhalde. Oldukça basit bir işlem olan Dijital Operatör uygulamasında bulunan özellikler ile birlikte sizlerde hediye internet işlemi yapabilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar 2023 konusunda da sizlerle bahsetmiş olduğumuz şekilde Salla Kazan üzerinden sizlerde ücretsiz internet paketine hızlı yoldan sahip olabilirsiniz. Turkcell Dijital Operatör uygulaması menüsünde bulunan Salla Kazan bölümüne giriş yaparak her hafta 5 GB internet kazanan kullanıcılar arasında yer alabilirsiniz.

Turkcell Uygulaması: Turkcell Google PlayTurkcell iOS Store

Vodafone Çark Bedava İnternet

vodafone yanımda çark

Vodafone yanımda uygulaması sayesinde bedava internet kampanyasına katılmak oldukça basit. Vodafone Bedava İnternet Veren Uygulamalar 2023 konusunda da yer alan Yanımda uygulaması sayesinde Çark çevir internet kazan sistemi ile bedava internet paketine her hafta sahip olabilirsiniz.

Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yaparak aşağıda yer alan menü üzerinden Bana Ne Var kısmına gelerek Çark simgesine tıklayın ve çarkı çevirin. Vodafone çark çevirme sistemi sayesinde sizlerde 20 GB hediye internet paketini her hafta denk gelmesi sayesinde ücretsiz bir şekilde kazanabilirsiniz.

Vodafone Yanımda: Google PlayiOS Store

Türk Telekom Sil Süpür Bedava İnternet

sil süpür bedava internet

Türk Telekom Online İşlemler uygulaması ile birlikte bedava internet paketi kazanabilirsiniz. Türk Telekom uygulaması ile birlikte yer alan Sil Süpür kısmı ile kullanıcılarına hediye internet paketi veriyor.

Sizlerde bu internet paketinden yararlanmak isterseniz Online İşlemler uygulamasını indirin. Menü içerisinde bulunan Sil Süpür alanına girin ve parmak yardımıyla ekrandaki alanı temizleyin. 10 GB bedava internet paketi kazanan şanslı kişiler arasında yer alın.

Online İşlemler: Google PlayiOS Store

Yorum ile Bedava İnternet Kazan

Bedava internet paketi kazanmak isteyen kullanıcılarımıza özel yapmış olduğumuz şanslı kişi kampanyası ile sizlerde alt kısımda yer alan yorum bölümüne detaylı bir şekilde operatör veya uygulama yorumu iletmeniz durumunda; İçlerinde her ay seçeceğimiz bedava internet paketi kazanan kullanıcılar arasında yer alabilirsiniz. Hediye internet paketi için yorum kısmında sizleri bekliyoruz.

Yorum Yap Bedava İnternet Kazan.

Turkcell bedava internet veren uygulamalar

Turkcell Dijital Operatör, Turkcell Salla Kazan, Turkcell BiP, Turkcell Yaani, Turkcell GNÇ Çatlat Kazan

Vodafone bedava internet veren uygulamalar

Vodafone Yanımda, Vodafone Çark Çevir, Vodafone İnternet Avcıları

Türk Telekom bedava internet veren uygulamalar

Türk Telekom Online İşlemler, Türk Telekom Sil Süpür, Türk Telekom Şanslı Çark

Uyarı: Burada yer alan tüm kampanyalar 2023 / 2024 yılı için geçerli olmayabilir.
Oluşabilecek tüm sorumluluklar kullanıcıya aittir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir