Turkcell Çatlat Kazan Hilesi

Turkcell GNÇ Çatlat Kazan hilesi ile başlatmış olduğu bedava internet kampanyasından hafta’da 2 kez yararlanmak yerine Turkcell Çatlat Kazan hilesi ile artık istediğiniz hediye’ye daha fazla sahip olabileceksiniz.

Turkcell GNÇ Çatlat kazan taktiği hakkında detaylı bilgileri aşağıda bularak buradan işlem sağlayın, Turkcell bedava internet paketlerinden yeni bir kampanya olan Turkcell çatlat kazan hediyesinden sizlerde ücretsiz olarak yararlanın.

Turkcell GNÇ Çatlat Kazan Hileleri

Turkcell uygulaması olan GNÇ ile Genç Turkcell’lilere özel hazırlanmış olan bu kampanyada sizlere bedava internet dağıtmayı amaçlamaktadır.

Hafta’da 2 kere kullanılan çatlat kazan kampanyasından, taktiğimiz ile daha fazla yararlanarak bedava interneti hafta boyunca kazanmayı hedefliyoruz.

Turkcell çatlat kazan bedava internet

Turkcell bedava internet konusunda oldukça bonkör davranarak birçok hediye interneti bizlere sunuyor, onlardan bir tanesi olan Turkcell Sürpriz Nokta Hilesi ile noktalara yürümeden bedava internet kazanabiliyorduk.

Bu taktiğimiz de ise GNÇ Çatlat Kazan oyunu sayesinde hediyemizi haftada 2’den fazla alarak bedava internet kullanımımızı arttıracağız.

Turkcell Çatlat Kazan Hilesi Nasıl Yapılır?

Turkcell çatlat kazan hilesi yapabilmek için öncelikle Turkcell GNÇ üyesi olmalısınız, 26 yaş altı üye kabul eden bu servisten herhangi bir pakete geçtikten sonra telefonunuzun marketinden Turkcell GNÇ uygulamasını indirerek hesabınıza giriş yapmalısınız.

Turkcell GNÇ uygulaması nasıl indirilir bilmiyor iseniz “GNÇ indir” bölümüne girerek kolaylıkla indirme işlemini başlatabilirsiniz.

GNÇ uygulaması içerisinde verilen 2 gün hakkını arttırabilmek için uygulamayı indirdikten sonra giriş yapın ve kapatın.

Daha sonra indirecek olduğunuz çalışan bir VPN bularak tekrardan uygulama içerisine giriş yapın.

Uygulamaya giriş yaptıktan sonra “Çatlat” bölüme tıklayın ve yumurtayı çatlatmaya başlayın,

Yumurta tam kırılma noktasına gelerek sizlere hediyeyi vermek üzereyken uygulamayı aniden kapatın ve hemen uygulama ayarlarına giderek uygulama verilerini sıfırlayın. Siz bu işlemi yaparken bedava internet hediyeniz detayları ile birlikte sms olarak hattınıza gelecektir.

Turkcell çatlat kazan hilesi‘de tam bu noktada başlayarak uygulamaya bu sefer vpn kapatarak tekrardan giriş yapacağız. Ancak uygulama verilerini sıfırladığımızdan dolayı tekrar telefon numarası ve şifremiz ile giriş yapmamız gerekiyor.

Bu işlemi gerçekleştirdikten sonra GNÇ uygulaması üzerinden tekrardan çatlat bölümüne giriş yapıyoruz ve henüz hakkımızın azalmadığını fark edeceksiniz, çünkü yapmış olduğumuz işlem sayesinde uygulama şaşkına uğrayacaktır.

  • Yukarıda anlatmış olduğumuz taktik kendi yöntemimiz olmakla birlikte, tüm telefonlarda çalışmamaktadır. Ayrıca Turkcell bu konu hakkında yapmış olduğu 2 gün kampanyası ve diğer kampanyalar ile kendini göstermiş olduğundan dolayı bu tür taktiklerin yapılması gerekmediğini düşünüyoruz, yinede kullanmak isteyen ve denemek isteyen kullanıcılar için bu içerik sizlere paylaşılmıştır.

Turkcell GNÇ Çatlat Kazan Ne Kazanabilirim?

Turkcell GNÇ çatlat kazan ile bedava internet kazanırsınız;

  • 1 saat ücretsiz internet
  • 30 dakika ücretsiz internet
  • 1 TL’ye günlük 1 GB internet

kazanabilirsiniz, hediyeler hakkında ve Turkcell GNÇ kampanyası hakkında kampanya değişikliklerini saklı tuttuğundan dolayı değişiklik gösterebilir.

Turkcell GNÇ çatlat kazan taktiği hakkında kafanıza takılan soru işaretlerini bizlere yorum bölümünden bildirerek sizlerinde taktik hakkında bilgi vermesini temenni ederiz.

Uyarı: Burada yer alan tüm kampanyalar 2023 / 2024 yılı için geçerli olmayabilir.
Oluşabilecek tüm sorumluluklar kullanıcıya aittir.

Yorumlar

  1. Murat dedi ki:

    Aga hangi vpn’yi kurup nerden indireceğiz?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir